To jest pierwszy w padelWłochy mają więcej graczy niż Argentyna w głównym losowaniu turnieju padel profesjonalny. Ogólnie rzecz biorąc, główne losowania turniejów zawodowych dzielą głównie Hiszpanów i Argentyńczyków. Ale w domu Włochy są wyraźnie częścią imprezy!

Rzeczywiście, w tym drugim etapie obwodu Premier Padel która odbywa się w Rzymie, mamy (przed końcem kwalifikacje) 16 włoskich graczy w pierwszej rundzie Italy Major Premier Padel, przeciwko 10 argentyńskim graczom. Będziemy również mieli cztery pary 100% włoskie i dwie wyłącznie składające się z Argentyńczyków.

W przypadku dwóch argentyńskich par to Tello/Chingotto i Moyano/Belluati. Brakująca para argentyńska to oczywiście ta złożona z Sanyo Gutiérreza i Agustina Tapii. Podobnie jak w Katarze, Tapia nadal jest dużym nieobecnym na tym turnieju. Jego partner Sanyo ma tym razem postanowiłem nie brać udziału.

Być może czekając na zakończenie kwalifikacji, w głównym losowaniu będziemy mieli przynajmniej jednego reprezentanta Francji, a mianowicie Benjamina Tisona.

Hiszpania, jak często podczas turniejów odbywających się w Europie, w dużej mierze dominuje w tej tabeli.

Włochy płyta główna Premier Padel wielki rzym 2022

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.