Porażka naszych Blues w 2 setach z Mario Huete i Jose Jimenezem, z wynikiem 6-4 6-4 (po 01h20 gry). Francuzi nie zobaczą zatem finałowego stołu tego turnieju Włochy Major Premier Padel.

Zbyt skomplikowane. Podsumowując oblicze spotkania, to pierwsze słowa, które przychodzą na myśl. W obliczu rozstawionej liczby 7 trójkolorowe nie wiedziały, jak podejść do spotkania na właściwym końcu, aby móc na coś liczyć.

Naprzeciw Mario Huete był w stanie łaski. A co z José Jimenezem, który oprócz tego, że był prawdziwym murem w obronie, odniósł bezczelny sukces. Ze swojej strony Johans i Thomas popełnili zbyt wiele błędów, by mieć nadzieję na lepsze. Zbyt wiele nieścisłości i nerwowości, a nawet jeśli w końcu nie byli tak daleko w wynikach, we wszystkich najważniejszych momentach nie byli w stanie podnieść swojego poziomu, aby przechylić szalę na swoją korzyść.

Wynik końcowy: Zwycięstwo Huete/Jimenez 6-4 6-4

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.