Paula Josemaría et Ariany Sanchez nic nie zostawił Patty llaguno et Łucji Sainz w tym finale Majora Włoch, imperialni we wszystkich obszarach gry, po drodze pozostawili tylko kilka punktów i tylko jeden mecz, aby podnieść trofeum we Włoszech.

Zdominowali Llaguno / Sainz: 6/1 6/0 po 50 minutach gry.

Paula Josemaria i Ari Sanchez ofiarowują się hat-trick w Grand Chelempo zwycięstwie w Rolandzie Garrosie w 2023 r. i Doha na początku roku.

Demonstracja liczb 1

Jeden mecz, dziesięć punktów, tyle w pierwszym secie pozostawiły numery 1 na świecie Patty Llaguno i Lucia Sainz. Paula Josemaria i Ariana Sanchez po prostu imperialny podczas pierwszej rundy przeciwko weteranom Llaguno i Sainzowi, którzy grali ich pierwszy ważny finał !

W pierwszym akcie nie było meczu. Trzeba przyznać, że wystąpiła para Josemaria/Sanchez 17 zwycięskich ruchów tylko dla 2 niewymuszonych błędów. Niesamowite dane, które pokazują solidność Pauli Josemarii i Ariany Sanchez w pierwszym akcie.

Pierwsza runda wygrana 6/1 przez światowe numery 1, w 25 minut.

Josemaría / Sanchez, nie do zagrania

Sytuacja nie uległa poprawie w przypadku Patty Llaguno i Lucii Sainz, które w pierwszej rundzie uzyskały identyczny wynik 4:0, nie mogąc przywrócić swojej grze tej samej intensywności, co w półfinale.

Patty Llaguno, której się to udało 24 zwycięskich ruchów w połowie meczu z Gemmą Triay i Claudią Fernandez, zrobił tylko 5 podczas finału przeciwko Pauli Josemarii i Ariemu Sanchezowi.

Dziesięć punktów, zero gier, 25 minut gry, to właśnie numery 1 na świecie pozostawiły w drugiej rundzie swoim przeciwniczkom, Patty Llaguno i Lucii Sainz. Prawdziwa demonstracja Pauli i Ariego w Foro Italico w Rzymie.

Włochy Główne statystyki końcowe

Miejsce w clasico teraz, podczas finałowego pojedynku mężczyzn Arturo Coello / Agustin Tapia à Federico Chingotto / Alejandro Galan. Finał wkrótce w Canal+ !

Źródło: Padel Inteligencja.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.