Najlepszy start ćwierćfinału Italy Major, z pięknymi plakatami – i kilka niespodzianek – w programie na najbliższy piątek, 21 czerwca.

Początek meczów o godzinie 9:XNUMX., na centralnym torze w Rzymie, wraz z wejściem do rozgrywek drugiej drużyny tego turnieju, Triay / Fernandez. Gemma i Claudia w poszukiwaniu nowego tytułu na Premier Padel, zmierzy się z parą-niespodzianką, nagrobek Riera / Araujo, Marina Guinart / Araceli Martinez.

W następnym spotkaniu w losowaniu kobiet pojawi się kolejna niespodzianka: Ksenia Sharifova / Lucia Martinez, która zdominowała Martę Ortegę / Vero Virsedę. Duet hiszpańsko-rosyjski spotka się dziś z weteranami zawodów: Łucji Sainz et Patty llaguno.

Pozostała część programu na ten dzień będzie z 18h, na żywo w Canal+. Pierwszy mecz kobiet z numerami 1 świata, Ari Sanchez i Paulą Josemarią przeciwko Carla Mesa / Sara Ruiz, kolejna para niespodzianka, która pokonała Ustero / Alonso.

Za dwa mecze mężczyzn z klasykiem sezonu: Arturo Coello / Agustín Tapia – Mike Yanguas / Javi Garrido. Aby zakończyć ten dzień, Chingalan przeciwko Edu Alonso i Alexowi Arroyo, którzy grają razem w swoim ostatnim turnieju.

Retransmisja toru centralnego od godz. 18:XNUMX na antenach grupy Canal+.

Na ścieżce 1 znajduje się także mnóstwo pięknych plakatów, w tym 100% andaluzyjski szok na początek dnia: Lebron / Navarro kontra Gonzalez / Ruiz,

Delfi Brea, grający na lewej stronie z Albą Gallardo, będzie starał się sprawić niespodziankę Jensenowi/Castello, w końcu Leal i Campagnolo będą chcieli znów sprawić niespodziankę, tym razem przeciwko Superpiby !

Pełny program

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.