Druga runda kwalifikacyjna Włoch Major Premier Padel startuje w najbliższą niedzielę o godzinie 11:2 na kortach nr 3, 4 i XNUMX. 

Zaczniemy z 6 hiszpańskimi parami na stoku pod koniec poranka. Na poziomie francuskim Jérémy Scatena będzie związany z Hiszpanem SERGIO ICARDO. Powinien rozegrać swój mecz na korcie 2 w trzeciej i ostatniej „porannej” rotacji (tj. około godziny 3:15). 

Druga rotacja tej drugiej rundy kwalifikacyjnej zostanie rozegrana od godziny 16:4. Pole 100 jest dla nas szczególnie interesujące, ponieważ znajdziemy tam XNUMX% francuską parę Bergeron / Leygue, która zmierzy się ze zwycięzcami pary Carlos Luna / Nallé Grinda, a mianowicie: Galli / Sardella. 

Na koniec dnia czeka nas szczególnie interesujące starcie dla wszystkich francuskich fanów, ponieważ para Blanqué / Senoran zagra przeciwko Moreau / Acevedo

Lista meczów z Francuzami: 

  • ALVARO MONTIEL CARUSO (ESP) / PABLO DELTELL JUAN (ESP) vs JEREMY SCATENA (FRA) / SERGIO ICARDO ALCORISA (ESP)
  • GALLI FEDERICO/SARDELLA EDOARDO kontra JOHAN BERGERON (FRA) / THOMAS LEYGUE (FRA)
  • BASTIEN BLANQUE/JORGE SEÑORAN vs MAXIME MOREAU (FRA) / PABLO ACEVEDO (MEX)
Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.