Para Scatena/Icardo pokonała duet Rocafort/Gaspar w 3 setach, wygrywając 2:6, 6:4, 6:4. Para francusko-hiszpańska kwalifikuje się do stołu finałowego tego turnieju Włochy Major Premier Padel.

Rewelacyjny!

Jéremy Scatena i Sergio Icardo osiągnęli niezwykły występ, wygrywając z duetem Rocafort/Gaspar. Pierwszy set nie wróżył jednak nic dobrego. Dominując i oferując kilka rozwiązań swoim przeciwnikom, Rocafort & Gaspar bezpośrednio wiedzieli, jak zmierzyć się ze spotkaniem. Ale z tyłu Scatena i Icardo absolutnie się nie poddawali i potrafili odwrócić się plecami w ważnych momentach. Jérémy porwany swoją pasją wiedział jak spakować spotkanie zachowując spokój. Duet został uruchomiony i zaoferował prestiżowe zwycięstwo nad Centralą, aby wejść do stołu finałowego.

Wynik końcowy: Zwycięstwo Scatena / Icardo 2-6 6-4 6-4

Max Moreau i Pablo Acevedo wyeliminowani u bram stołu

Podobnie jak wcześniej Leygue i Bergeron, Max Moreau i Pablo Acevedo zostali wyeliminowani przez bardzo fajną hiszpańską parę (Tur Checa / Vera Lopez) w 2 setach. Końcowy wynik 7-6 6-3 po 1h11 gry.

Ben Tison i Teo Zapata biorą udział w konkursie

Francuski numer 1 i jego partner biorą udział w konkursie dzisiejszego popołudnia w tym włoskim majorze Premier Padel. Ben i Teo zmierzą się z Jose Luisem Gonzalezem i Larą Benitez na korcie numer 4. Mecz można śledzić poniżej: