Benjamin Tison i Teo Zapata przegrywają w pierwszej rundzie włoskiego Major Premier Padel. Parę francusko-hiszpańską zdominowali Hiszpanie Miguel Benitez i Jose Luis Gonzalez.

W rzymskim upale starcie rozpoczęło się błyskawicznie, a obie pary wykorzystały bardzo szybkie warunki, aby wysłać zwycięskie kolce. Jeśli wydawali się dominować w meczach, Benjamin i Teo nigdy nie zdołali obsłużyć swoich przeciwników w pierwszym secie, a ten drugi doskonale radził sobie w delikatnych sytuacjach. W związku z tym rozstrzygnięcie między dwiema parami wymagało tie-breaka, aw tej małej grze to Hiszpanie byli najsolidniejsi.

Bardzo poruszeni przegraną pierwszej rundy, Teo i Ben rozpoczęli drugi akt bardzo źle, tracąc podwójną przerwę, co jeszcze bardziej zepchnęło ich głowy pod wodę. Ale dobrze popychany przez publiczność tricolor i jego partner byli w stanie wrócić do gry. Niestety, udało im się odzyskać tylko jedną z dwóch przerw straconych na początku seta, Benitez i Gonzalez odchodzili prawie za każdym razem zdobywając punkty, gdy byli w trudnej sytuacji. Wynik końcowy: 7/6 6/4.

Jérémy Scatena jest zatem obecnie jedynym tricolorem wciąż rywalizującym w Rzymie. Francuz zagra jutro w głównym losowaniu z Sergio Icardo. Na razie przeciwnicy pary francusko-hiszpańskiej nie są jeszcze znani, damy znać kiedy Premier Padel przystąpi do losowania. Spotkanie będzie widoczne na Kanał YouTube z Premier Padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !