Kolejny dzień o godzWłochy Major Premier Padel…i to nie byle jaki, odkąd dotarliśmy do ostatniej czwórki drugiego Majora sezonu. Półfinały, które nie są prawie niczym nowym, ponieważ spotykamy w zasadzie te same pary, co zwykle... z jednym małym wyjątkiem!

Stolik żeński

Wśród pań już jesteśmy w ósmej konfrontacji między Gemma Triay / Claudia Fernandez i weterani Patty Llaguno / Lucia Sainz. Dwie drużyny, które nigdy nie przestają się spotykać w różnych turniejach Premier Padel. Te konfrontacje sprzyjają także parze w formie chwilowej, Triay/Fernandez, która zwyciężyła 100% jej meczów z dwoma Hiszpanami: 7 / 7.

Początek półfinału o godzinie 15:XNUMX.

W drugim półfinale zmierzą się ze sobą numery 1 świata, Ari Sanchez et Paula Josemaría, ku lekkiemu zdziwieniu tego kobiecego malarstwa, Jessica Castello / Claudia Fernandez. Rzeczywiście, piąte ziarno wypuściło wczoraj parę Gallardo / Brea, stworzoną specjalnie dla majora. Łatwe zwycięstwo, które pozwala im zakwalifikować się do ostatnich czterech tego turnieju Major.

Początek spotkania o godzinie 19:XNUMX.

Męski stół

Natomiast u mężczyzn bierzemy te same i zaczynamy od nowa. Czwórka najlepszych rozstawionych nie miała problemów z zakwalifikowaniem się na resztę zawodów. W pierwszej połowie, która nastąpi po pierwszym meczu kobiet, poznamy światowe numery 1, Arturo Coello / Agustin TapiaFacing Paquito Navarro et juan lebron. Na razie stuprocentowo hiszpańskiemu duetowi, mimo dwóch prób, nie udało się jeszcze przewrócić góry Coello/Tapia.

Druga połowa to klasyk w środku sezonu. TO superpiby znajdą – po raz kolejny – swoją ulubioną irytację: Chingalan, Rzeczywiście, Franco Stupaczuk et Martina Di Nenno, któremu w tym sezonie brakuje tytułów, po prostu nie może tego zrobić Fede Chingotto et Ale galan. superpiby, które w tym sezonie wzięły udział tylko w jednym finale w Sewilli, będą próbowały odeprzeć los przed maszyną Galan/Chingotto, która od początku istnienia stowarzyszenia nie opuściła ani jednej niedzieli.

Spotkanie odbędzie się w ostatniej rotacji dnia, po połowie Josemarii/Sancheza – Castello/Jensena.

Wszystkie mecze będziemy śledzić na kanałach grupy Kanał+.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.