W rankingach FIP numerem 1 jest Arturo Coello. Ale pomimo tego statusu mieszkaniec Valladolid nie przeraża Arturo Galana i Fede Chingotto.

Para „Chingalan”, która zdobył w Rzymie swój czwarty tytuł w sezonie (z siedmiu finałów) po raz kolejny zdecydowała się zagrać jak najwięcej na Coello i zostawić Tapię w lodówce.

Podpisane numery Padel Inteligencja jest jasna: Fede Chingotto gra 69% swoich piłek po przekątnej, a Ale Galan tylko 49…

Coello stara się trochę bardziej pograć na Galanie, a Tapia stara się podtrzymać wymianę zdań z Madrynianinem, ale ostatecznie Ale i Fede udaje się narzucić swoją strategię. W sumie Coello rozegrał prawie 60% piłek swojej pary.

Sfrustrowany tym, że tak mało o niego proszono, Tapia wpada w złość i nie jest w stanie być tak zdecydowany, jak by chciał. Dzięki sukcesom we Włoszech Galan i Chingotto prowadzą obecnie 4:3 w konfrontacjach z Coello i Tapią. Para numer 1 będzie musiała znaleźć rozwiązania…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !