Varlion ponownie uderza na rynku graczy wraz z przybyciem 20-letniego Ivana Ramireza, który już jest jedną z nadziei padel Świat.

Później Victor Ruiz w zeszłym tygodniu, Varlion dodaje w tym tygodniu bardzo miły dodatek do swojego zespołu w osobieIvan Ramirez, 26. zawodnik w rankingu World Padel Tour ! Młody człowiek dołącza do swojego przyjaciela i byłego kolegi z drużyny, Miguel yanguas, który uosabia oblicze marki wśród mężczyzn.

Ramirez, który w tym sezonie zdecydował się na prawicę, powinien stworzyć najbardziej wybuchową drużynę z Alex arroyo. Założyciel i CEO firmy Varlion, Feliks Regalia, jest oczywiście bardzo zadowolony, że może teraz liczyć na młodego zawodnika z Madrytu:

„Nigdy nie widziałem zawodnika, który tak mocno uderza piłkę. Jest bardzo utalentowanym zawodnikiem i wierzymy w jego rozwój oraz w jego projekt z trenerem i nowym partnerem. Najlepsza dziesiątka bramek w 2022 roku!”

Jeśli mamy uwierzyć w wideo poniżej, to z nowym Radio Bourne Summum Prisma że ten młody wybuchowy zawodnik zagra w tym sezonie na stokach.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !