Jose Maria Moulia kocham Francję. Często widujemy go na turniejach we Francji i Padel Magazine miał więcej niż jeden możliwość rozmowy kwalifikacyjnej. Spotkanie z sprawiedliwym mistrzem Wzrost FIP ​​Canet-en-Roussillon.

Gracze są szczęśliwi!

Padel Magazine : Aby zobaczyć tego rodzaju turnieje, musisz przyjechać do Francji! (śmiech)

Jose Maria Mouliaa:„Tak, to prawda, że ​​nie widać tego nigdzie indziej. Ludzie są tu świetni, miejsce też bardzo piękne i bardzo się z tego cieszymy Padel Magazine wykonaj tę pracę komunikacyjną. Gracze są szczęśliwi!”

Padel Magazine : Jaki jest wynik tygodnia w Canet?

Jose Maria Mouliaa:"Myślę, że doszliśmy do idealnego czasu : teraz gracz może stworzyć swój własny harmonogram. Do tego czasu dostosowaliśmy się do toru i graliśmy we wszystkich turniejach. Wszyscy jesteśmy bardzo zmęczeni, ale myślę, że jeśli sprawy się utrzymają, od przyszłego roku gracz nie będzie już musiał grać we wszystko i wybierać, dokąd się udać. Będzie to pozytywne dla padel ponieważ będzie dużo turniejów, a gracz może planować, jak chce.”

Tylko jeden ranking!

Padel Magazine : Co sądzisz o obecnej sytuacji padel profesjonalne i liczne obwody?

Jose Maria Mouliaa:„Wolę, aby był tylko jeden tor, ponieważ różne obwody nie zgadzają się. To nie jest dobre dla padel. To prawda, że ​​w dzisiejszych czasach Premier Padel to najlepszy tor, ponieważ robią duży zakład. Mam nadzieję, że WPT i APT dostaną się do dyskusji”.

Padel Magazine : Co myślisz o możliwości posiadania kilku torów, ale tylko jednego rankingu?

Jose Maria Mouliaa:„Muszą się zgodzić, to byłoby idealne. Nie może być trzech światowych numer 1!”

Padel Magazine : Grałeś z Mercadalem w tym turnieju. Jaki jest plan na przyszłość?

Jose Maria Mouliaa:"Chcieliśmy spróbować grać razem przez jakiś czas. Na razie będzie to tylko na ten turniej, ale mamy świetne relacje. Moglibyśmy, a może w przyszłości, wspólnie pojechać na dłuższy projekt.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !