Postaramy się codziennie oferować oko Cap'tain Fouquet do analizy naszych francuskich meczów. Drugim okiem, które zainterweniuje w naszych kronikach, będzie oko trenerów, Sir Alexisa Sallesa.

Wtorek - Pierwszy dzień meczu.

  • Analiza pań przez trenera Patricka Fouquet

Najpierw musisz zagrać w 1 / 8e indywidualnego open.

LAURA CASANOVA I AUDREY CLERGUE grają w wielkim meczu przeciwko portugalskiej parze, która dzień wcześniej pokonała LEA GODALLIER i MARIANNE VANDAELE.

Z Alexis Salles rozmawialiśmy o północy przed pójściem spać. Przybywam z dokładnym planem gry na początek meczu. Dziewczyny są poinstruowane i zaczynają bardzo dobrze. Dostosowujemy się przez cały mecz. 6 / 4 6 / 4 dla Francuzów. Dobra robota. Poważny pojedynek od początku do końca z niebezpiecznym Portugalczykiem.

ELODIE I MAI grają hiszpańską parę, w tym Martę ORTEGA, jedną z najlepszych zawodniczek na świecie. Mecz galowy, ale nasi Francuzi są całkowicie nieaktualni i logicznie się kłaniają.

13h30 po oficjalnych zdjęciach dziewczyny naprawdę nie mogą się doczekać startu w drużynie z Polską.

Dopasowuję Alix i Jessa w meczu 1, ponieważ nie grając rano, mogą jeść spokojnie i dać drużynie pierwszy punkt. Pozwalają również MARIANNE / LEA nie stresować się zbytnio podczas pierwszego wyboru.

Audrey i Laura zakończą ten mecz ze słabą drużyną z Polski.

Jutro wielki dzień przeciwko Belgii. Będziemy musieli oddać wszystko, ponieważ za nim stoi hiszpański strach na wróble.

  • Analiza dżentelmenów przeprowadzona przez trenera Alexisa Sallesa

Jeśli chodzi o dżentelmenów, to trener Alexis Salles powraca na spotkania:

W pierwszym meczu para Blanqué / Bergeron gra przeciwko Holendrom, nie pozostawiając im szans. Pomiędzy tymi dwiema parami istniała prawdziwa luka.

Z drugiej strony, w drugim meczu para Ritz / Scatena wyjdzie z piekielnego meczu pułapek w zestawach 3. Niderlandom uda się udaremnić Francuzów. Ale powoli, djé postanawiają przekazać zestaw 3e. Połączenie w umyśle z piękną atmosferą.

Podczas meczu 3e postanowiłem zastąpić Robina Hazizę Loïcem Le Panse, ponieważ Robin nie czuje się zbyt dobrze. Stowarzyszenie Moreau / Le Panse nie jest pierwszym. Niestety przegra z dobrze wyważoną holenderską parą. Francuzi potrafili radzić sobie lepiej, ale ich nieregularność w meczu kosztuje mecz. Ale to nie ma zasadniczo żadnych konsekwencji.

Jutro Niemcy zdobędą bardzo ważne pierwsze miejsce.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.