Cyril Hanouna opowiada o swoich początkach na padel z Johan Bergeron, jego miłość do konkurencji i wysyła małą wiadomość do HEAD...

Bergeron / Hanouna w Head Padel Open...

Johan Bergeron: Nawet nie wiemy, jak się tam dostaliśmy. Graliśmy razem 3 lata temu w Mougin. Cyryl dopiero zaczął.

Cyril Hanouna: To był mój pierwszy turniej padel.

JB: A więc dla końcowych etapów Head Padel OpenZaproponowano mi grę z Cyrylem i nie wiem, kto za tym pracował, aby tak się stało. A potem wszystko potoczyło się całkiem naturalnie.

CH: I od tego czasu nie rozstaliśmy się. Jesteśmy razem cały czas od 8 dni. Razem śpimy, razem jemy… Zostałem zabrany Johanowi.

Żądło padel

JB: Musisz wiedzieć, że jest naprawdę wkurzony padel. Odbyliśmy rozmowę w samochodzie, która zaskoczyła mnie. Opowiadał mi o chłopakach z francuskiej pierwszej dwudziestki.

CH: Znam rankingi padel Francuski na pamięć. Od 3 lat jestem użądlony, jestem dogłębnie. Nie przestaję, bo jest wiele do zrobienia.

„Świetny konkurent”

JB: Myślę, że jest świetnym konkurentem. Bez względu na to, czym się zajmuje, kiedy jest na boisku padelchce wygrać. Myślę, że wolałby raczej grać źle i wygrywać niż grać dobrze i przegrywać.

CH: Tak, na pewno. Po złej grze… w każdym razie zawsze gram źle, niezależnie od tego, czy przegrywam, czy wygrywam. (śmiać się). Ale tutaj czuję, że zagramy źle, ale wygramy.

JB: Dopóki wygrywamy, jest dobrze!

CH: Przychodzimy po wynik, ale też po atmosferę. Odnajduję wszystkich przyjaciół padel, to zabawne, to nie zabiera głowy. To wszystko, co kocham. Czekam na rakietę w moim imieniu o Head. (śmiech)

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.