Po okresie prawdopodobnie niewielkiej ilości kalorii, możesz mieć ochotę stracić kilka kilogramów. Oto jak padel pomoże Ci.

W miarę zbliżania się lata magazyny dla kobiet koncentrują się głównie na odchudzaniu, modnych strojach kąpielowych, lekkich i świeżych przepisach. Nie zajmiemy się tym tematem, ale raczej udzielimy wskazówek, które pomogą ci stracić dodatkowe kilogramy uzyskane podczas zimy i uwięzienia.

Podstawą utraty funtów jest spalanie większej ilości kalorii niż jedzenie. To proste. Baw się licząc mniej więcej kalorie, które spożywasz podczas posiłku, a następnie biegnij lub poćwicz na rowerze, aby dowiedzieć się, ile kalorii stracisz. To pozwala ci się zastanowić.

Wtedy musisz pomyśleć, że przez jeden dzień nigdy nie będziesz nieaktywny, przynajmniej mamy taką nadzieję. Wykonywanie codziennych czynności zawsze trochę pali. Ale aby przyspieszyć odchudzanie, konieczne będzie połączenie diety niskokalorycznej i ćwiczeń fizycznych. Plik padel jest do tego świetny.

Utwórz procedurę

Wszystkie Twoje smartfony mają wbudowany program. Nigdy go nie używasz, to Twoja szansa, aby zacząć. Umów się na co najmniej jedno spotkanie w tygodniu padel. Więc nabierzesz rytmu i stopniowo wydłużasz sesje.

Dołącz do grup

Kluby często oferują grupy osób według płci i poziomu. Porozmawiaj o tym bez wstydu, ponieważ wszyscy zaczęli jeden dzień. Turnieje to także czas, gdy poznajesz nowych ludzi, którzy mogą cię zmotywować do doskonałości.

Kursy

Nie ma wieku na lekcje. Chodzenie na zajęcia nie oznacza, że ​​chcesz zostać padel. Lekcje pozwalają na stałe spotkanie, indywidualne lub grupowe, dostosowane do Twoich możliwości fizycznych, co zmusi Cię do wyjścia poza Twoje oczekiwania. I zawsze się czegoś nauczysz, jak lepsza gra, już nie jest źle, prawda?

Zmuszanie się do ruchu

Podczas meczu padel, możesz pozostać pasywny lub aktywować. Zmuszaj się do aktywności na torze, ponieważ padel to doskonały sport do pracy na wszystkich częściach ciała, a tym samym do spalania kalorii.

Uzupełnij inną działalnością

W miarę możliwości spróbuj połączyć pliki padel inna aktywność fizyczna. Może to być siłownia, ale także i po prostu bieganie, spacery lub jazda na rowerze. Latem przyjedź pieszo lub na rowerze, aby zagrać w grę padel, to jest naprawdę klasa.

Dla tych, którzy lubią liczby, podczas przeciętnej gry padelmożemy spalić do 1000 kalorii. Uważaj więc na paczkę chipsów, które weźmiesz podczas aperitifu po meczu ...

Julien Bondia jest nauczycielem padel na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowanie bardzo popularne wśród klubów i graczy padel. Publicysta i doradca, pomaga ci lepiej grać dzięki swoim licznym samouczkom padel.