Wykonanie odcisków ucha jest konieczne, abyśmy mogli stworzyć Twoje monitory zasady padel nie narzucaj niczego na umieszczenie do adopcji podczas a zwrot usługi. Więc co jest najlepsze? Zawsze stać w jednym miejscu lub się ruszać?

Jeśli oglądamy mecze padel poziom profesjonalny, który gracze przyjmują zawsze ta sama pozycja po powrocie z serwisu. Czemu ? Ponieważ jest to najlepsze miejsce, jakie istnieje dla prędkości rotacji i piłki oferowanej przez serwer.

Ale na mniejszych poziomach, dlaczego nie zmodyfikuj tę pozycję, aby zakłócić działanie serwera ? Czy kiedykolwiek o tym myślałeś?

Nic ci nie stoi na przeszkodzie prosto do obszaru obsługi. Zasada mówi tylko, że „powrót do zagrywki musi nastąpić po odbiciu się piłki na pole”. Co powstrzymuje Cię przed całkowitym „przyklejeniem” się do szyby bocznej lub nadal bardzo blisko środka toru?

Wiedz, że wszystkie te pozycje, które możesz przyjąć podczas powrotu ze służby, mogą mieć jedno i drugie pomoc przy skomplikowanych zwrotach usług, ale także zakłócać działanie serwerów którzy przyzwyczaili się widzieć tokarza zawsze umieszczonego w tym samym miejscu. W ten sposób zmuszasz go do gry inaczej, a jeśli brakuje mu doświadczenia, możesz (być może) zrobić sobie przerwę.

Spróbuj rzeczyThe padel to młody sport, w którym wszyscy musimy się jeszcze wiele nauczyć.