Le FIP Rise Bandol odbędzie się w dniach 21-25 sierpnia 2024 r. Konkurs, który będzie przebiegał między tenis Padel Klub Bandol i port w Bandol w wyjątkowej oprawie. Aby cieszyć się przedstawieniem, wystarczy jedno: zablokować miejsca!

Le programy

Turniej Osobowości : 22 sierpnia przyjdź zobaczyć, jak Twoje ulubione gwiazdy rywalizują w ekscytujących meczach. Niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć ich w akcji i przeżyć niezapomniane chwile!

Epickie konkursy : Ciesz się spektaklem FIP Rise, międzynarodowym turniejem, który zgromadzi graczy z całego świata!

Rozrywka i zajęcia : Ciesz się warsztatami, pokazami sportowymi i interaktywnymi stoiskami dla całej rodziny. Kort powstanie także w porcie Bandol, idyllicznym miejscu rywalizacji na najwyższym poziomie!

Wspaniałe otoczenie : Przeżyj niezapomniane letnie przeżycie w idyllicznym otoczeniu Bandol, pomiędzy morzem a słońcem. Dzięki temu dworowi, który jest wyjątkowo zlokalizowany w porcie Bandol, będziesz mógł cieszyć się wyjątkowym widokiem i lokalizacją, oglądając plakaty padel pomiędzy graczami z całego świata.

Terminy i rezerwacje

Daty : 21–25 sierpnia 2024 r
miejsce : Bandol, Francja

Zarezerwuj bilety już teraz i przygotuj się na wyjątkowe wrażenia, korzystając z poniższego linku: https://bit.ly/3V7uSBn.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.