Le World Padel Tour kontynuuje swoją globalną ekspansję, a transmisja telewizyjna jest jednym z elementów, które pozwalają nam to zobaczyć. W tym roku WPT będzie widoczny w telewizji w formacie 8 różnych krajów !

WPT w telewizji w Belgii!

To jest świetna nowość na sezon 2021. Belgowie będzie można zobaczyć finały World Padel Tour na żywo w telewizji!

W tej chwili po prostu wiemy, że grupa Telenet kupił prawa do WPT. Dzięki kanałom Eleven Pro League, Eleven Sports lub VOO Sport World, Telenet będzie rozpieszczany wyborem do transmitowania finałów World Padel Tour.

Gol TV, wierny padel

Do piąty sezon z rzędu, darmowy kanał, który mogą oglądać wszyscy Hiszpanie z telewizją, będzie transmitował turnieje World Padel Tour.

Dzięki temu setki tysięcy Hiszpanów po raz kolejny w tym roku będzie mogło cieszyć się dwoma półfinałami w sobotę rano oraz dwoma finałami (panie i panowie) w niedzielę.

gol tv world padel tour kamera telewizyjna

Drugi rok w Skandynawii

Podpisana w zeszłym roku umowa pomiędzy Świat Padel Do Ciebier i Nordic Entertainment Group umożliwi dostęp do nich setkom tysięcy ludzi padel w krajach skandynawskich. Mecze będą transmitowane od piątku do niedzieli.

Właścicielem platformy jest szwedzka grupa Viaplay Sport, dostępne z zamszThe NorvègeThe DanemarkThe Finlande et Islandia.

Le padel będzie zatem częścią dużego katalogu, ze swoją stroną do piłki nożnej Ligi Mistrzów lub Formuły 1!

TNT Sports będzie transmitować WPT w Argentynie z opóźnieniem

TNT Sports, płatny kanał, który jak sama nazwa wskazuje, specjalizuje się w sporcie, będzie oferował podsumowania najpiękniejszych meczów, a także finały turniejów World Padel Tour offline dla swoich subskrybentów! Nowość w tym kraj z milionami miłośników !

Streaming na całym świecie

Le World Padel Tour w związku z tym postępuje, ale we Francji nadal nie ma transmisji w telewizji. Nie martw się, nadal będziesz w stanie zobaczyć World Padel Tour przez oficjalne przesyłanie strumieniowe na Witryna WPT.

WPT podniosło pomysł retransmisji w streamingu z pre-previas, ale na razie będzie to po prostu z ćwierćfinały. Oto oficjalny harmonogram transmisji dla Adeslas Madrid Open 2021 Thu zaczyna się dzisiaj au Wizink Center :

emisja programu wpt madrid

Jeśli chcesz obejrzeć go w telewizji, wszystko, co musisz zrobić, to przynieść plik kabel HDMIi podłącz komputer do telewizora, aby skorzystać z „meilleur padel na świecie" z twojej sofy.

Arnaud Di Pascuale, dyrektor misji padel w FFT powiedział niedawno:"Chcę padel we francuskich kanałach publicznych ”. CNa pierwszy rzut oka wydawało się to utopią, ale mogliśmy być bliżej, niż się wydaje.

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.