Istnieją dwa typy plików chropowatość na rakiety śnieżne Padelalbo ona jest wprowadzane bezpośrednio do formy lub po prostu na powierzchni. Główną różnicą jest żywotność chropowatość. 

Dlaczego warto używać rakiet śnieżnych padel szorstki?

W przypadku szorstkiej pali będziesz miał większe tarcie z piłką podczas uderzania, co poprawi rotację. Pozwoli ci to bardziej podkręcić piłkę viboras, wolejami lub nawet o 3. Podsumowując, każdy strzał, w którym chcesz zastosować efekt, zostanie wzmocniony.

Należy również wziąć pod uwagę, że chropowatość często zwiększa sztywność rakiety. To parametr, o którym nie można zapomnieć podczas swojego zmiana rakiety.

Czy są różne rodzaje chropowatości?

Rzeczywiście, istnieje kilka poziomów szorstkości od jednego pala do drugiego, ale także różne sposoby nadania mu szorstkości.

Odróżniamy szorstkość impregnowaną w formie rakiety od chropowatości nałożonej warstwami pokrywającymi palę.
Widzimy tę różnicę na przykład między Nox AT 10 Genius a nową Nox AT 10 Genius Arena.

Na AT10 Genius Arena jest to plik farba krzemionkowa który zahaczy piłkę bez dodawania sztywności twojej pali, ale będzie miał ograniczoną żywotność.

AT10 Luxury Genius Arena Nox

W przypadku klasycznego Geniusa szorstkość jest zawarte w formie co da nieco mniejszy efekt, doda nieco sztywności płaszczyźnie uderzającej, a przede wszystkim poprawi żywotność.

Do Ciebie należy wybór opcji, która najbardziej Ci odpowiada!