"To moja analiza!” To dzięki jego słynnej sztuczce Jason Chicandier kończy swój hołd dla padel na swoich portalach społecznościowych.

43-letni komik powrócił z humorem, który tak dobrze go charakteryzuje w jego wizji tego sportu. I jak zawsze jest to zabawne!

"To wszystko, znalazłem swój sport: Padel ! Grasz z trzema brzuchatymi kolesiami, którzy grali dużo w tenisa. Piłujesz szynkę, celem jest znalezienie najbardziej bękartowego kąta i obrażanie się nawzajem! Oczywiście obrażając się nawzajem! Wszystko idzie, kobiety, dzieci, kochanki, konto bankowe, rozmiar brzucha odwrotnie proporcjonalny do brzucha szczupaka, łatwo, w złej wierze, jest idealnie! Z każdą zmianą robisz sobie piwo i dobrego papierosa opowiadając o kupnie koksownika „Jest drogo, ale to gówno wygląda świetnie! » [...]

Wkrótce turniej?

Ten, który dał się poznać dzięki swoim filmom”uzależnienie proszę" pewnie youtube wydaje się, że zakochał się w małej żółtej piłce, ale przede wszystkim w przyjaznej atmosferze, która emanuje z tego sportu i której nie można już udowodnić.

Humor, dzielenie się i dobra atmosfera to cechy charakterystyczne padel od kilku lat i Jason Chicandier najwyraźniej dobrze to zrozumiałem. Czytając jego post, uderzyło nas jedno zdanie: „W skrócie, wkrótce zorganizuję turniej".

Aby w to uwierzyć, byłby nawet gotów zorganizować konkurs padel wkrótce. Będzie to oczywiście podążać i jeśli mamy wierzyć zwyczajom Jasona, który tak mówi „w piątek jesteśmy niebieska, jesteśmy metalowi”, trzeba będzie bardzo ostrożnie dobrać termin…

Miło widziećWspaniały” na stoku i pamiętaj, że alkohol należy spożywać z umiarem.

Pełny wpis jest dostępny na stronach Facebook et Instagram przez Jasona Chicandiera!

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.