Javi Leal powraca z Miguel Semmler. Młody samorodek padel międzynarodowo idzie do mikrofonu Padel Magazine z Miami, aby opowiedzieć nam o swoim turnieju i swoim nowym kumplu.

Pozytywna ocena

„Turniej był dla nas całkiem dobry. Organizacja robi wrażenie na ludziach mieszkających w padel. Pierwszy mecz z Wayne'em Boichem, który jest organizatorem turnieju, był bardzo dobry. Przyszło do nas wiele osób i panowała tam atmosfera”.

„W następnej rundzie Javi Ruiz i Lucho Capra bardzo dobrze przygotowali grę. Chcę im za to pogratulować”.

"Zdecydowaliśmy aby wracaj razem z Miguelem, ponieważ stwierdziliśmy, że stworzyliśmy bardzo dobrą parę na torze.”

Nowy sezon, nowy pałac

Bullpadel Moc jonowa 2022

„Gram w tym sezonie z Bullpadel Moc jonowa. Wybrałem ten pal głównie ze względu na jego kształt. Jest trochę bardziej diamentowy niż Vertex. Ma też nieco większą wagę w palcach, co jest dobre dla kolców”.

„To jest kolega, którego potrzebuję!”

Poniżej znajdziesz pełną wymianę z hiszpańskim graczem z Miami.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !