Po Limie / Sanchez, Stupaczuku / Alex Ruiz, Leal / Semmler czy Alonso / Moya, mamy tu do czynienia z nową separacją: między Lucho Caprą i Javi Ruiz.

Dwóch mężczyzn, którzy zajęli odpowiednio 13 i 20 miejsca, postanowili zakończyć swoją przygodę oficjalnie dziś rano w sieciach społecznościowych. Ci, którzy razem rozpoczęli rok, stworzyli solidną parę, ale nigdy nie osiągnęli lepszych wyników niż w ćwierćfinale 5 turniejów, w których brali udział. Trochę jak Lima i Sanchez, Ruiz i Capra nie zdążą dołączyć do walki z najlepszymi.

Po tym ogłoszeniu w Top 20 znaleźliśmy się z czterema darmowymi graczami: Alex Ruiz, Maxi Sanchez, Lucho Capra i Javi Ruiz. Już kilka dni temu ion wspomniał o możliwości powstania par Alex Ruiz / Momo Gonzalez i Maxi Sanchez / Javi Rico, ale ta nowa separacja może zmienić reguły gry…

Rzeczywiście, chociaż Gonzalez i Rico jeszcze niczego nie ogłosili, mówimy, że powrót pary Capra/Sanchez, która dobrze działała w zeszłym sezonie, oraz nowy związek między Andaluzyjczykami Javi Ruizem i Alexem Ruizem wydają się całkiem możliwe. Chyba że wkrótce będziemy świadkami nowej separacji? Będziemy musieli trochę poczekać, zanim zobaczymy wyraźniej...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !