Padel Magazine - Najbardziej argentyński z Hiszpanów Juan Martin Diaz, numer jeden w rankingu Padel Pro Tour (PPT) i World Padel Tour (WPT) ze swoim kolegą z drużyny, Fernando Belasteguin, przeszedł operację łąkotki 19 marca 2014 roku. Rzeczywiście, został poddany artroskopii łąkotki kolana.

Ale zapewniamy, że ta operacja jest stosunkowo szybka i nie dowodzi, że w domu istnieje niebezpieczeństwo. Ta operacja składała się z: częściowe usunięcie zranionego obszaru łąkotki Z JMD. Oznacza to, że ma już zdrową porcję.

Potwierdził to doktor Manuel Leyes Vence z kliniki CEMTRO w Madrycie, wyjaśniając, że była to „częściowa łąkotka chirurgiczna artroskopowo”, która „trwała około pół godziny”. Celem operacji jest zapobieżenie zakleszczeniu się łąkotki między kością udową a piszczelem, co może doprowadzić do jej pęknięcia.

Zwykle operacja kończy się sukcesem i może wkrótce wrócić na tory ... Miejmy nadzieję, że ból zniknie na zawsze ...

 Ostrzeżenie ! Kolejne międzynarodowe turnieje ogłosiły władze Polski padel profesjonalny. Liczymy na Ciebie Juan!

Franck binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.