Padel Magazyn - Najbardziej argentyński z Hiszpanów Juan Martin Diaz, numer jeden w rankingu Padel Pro Tour (PPT) i World Padel Tour (WPT) ze swoim kolegą z drużyny, Fernando Belasteguin, przeszedł operację łąkotki 19 marca 2014 roku. Rzeczywiście, został poddany artroskopii łąkotki kolana.

Ale zapewniamy, że ta operacja jest stosunkowo szybka i nie dowodzi, że w domu istnieje niebezpieczeństwo. Ta operacja składała się z: częściowe usunięcie zranionego obszaru łąkotki Z JMD. Oznacza to, że ma już zdrową porcję.

Dr Manuel Leyes Vence z kliniki CEMTRO w Madrycie potwierdził to, stwierdzając, że była to „częściowa meniskektomia metodą chirurgii artroskopowej” i „trwała około pół godziny”. Celem operacji jest uniknięcie zakleszczenia łąkotki między kością udową a piszczelą, co może prowadzić do pęknięcia.

Zwykle operacja kończy się sukcesem i może wkrótce wrócić na tory ... Miejmy nadzieję, że ból zniknie na zawsze ...

Uwaga! Kolejne międzynarodowe turnieje zostały ogłoszone przez profesjonalne władze Padel. Liczymy na ciebie Juan!

Franck binisti - Padel Magazyn

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.