Dziś większość sportowców i zawodników, niezależnie od poziomu i kategorii turniejowych, w których grają, wszyscy odczuwają emocje na boisku. Wielu z nich posiada wiedzę fizyczną, techniczną i dietetyczną. Z drugiej strony bardzo niewielu o tym wie jak przygotować się do zawodów. Jednak główny powód, dla którego zagrają dobrze lub źle podczas meczu, nie zależy od ich techniki, ale od emocji na boisku, takich jak pewność siebie, koncentracja i radzenie sobie ze stresem.

Specjalista ds. przygotowania mentalnego od ponad 10 lat (tenis, Padel, golf i inne sporty), Wspieram graczy profesjonalnych i amatorów i dlatego wpadłem na pomysł zaoferowania metoda przygotowania która jest dostępna dla wszystkich graczy, niezależnie od ich poziomu. Ta metoda wymaga narzędzia (NLP, wizualizacja itp.), które sprawdziły się w świecie coachingu.

Zapraszam Cię do wzięcia udziału w webinarze organizowanym w dniu W poniedziałek 3 czerwca o 21:XNUMX przedstawić Państwu następujący temat coachingowy „Jak przygotować się do zawodów? » aby z Tobą omówić i odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące przygotowania mentalnego.

Zarejestruj się, aby wziąć udział w webinarze i rozwijać się mentalnie: Webinarium: Jak przygotować się do konkursu? (pequerycoaching.com)