Padel Magazine - między innymi Jean-Pierre Dartevelle, wiceprzewodniczący FFT odpowiedzialny padelpodsumowuje postępy i sytuację padel do FFT przed wielkim spotkaniem w lutym, dotyczącym m.in. padel i jak to działa.

Podsumowując, FFT kontynuuje prace nad administracyjną integracją padla w FFT i bardziej ogólnie w ligach. Pan Dartevelle wskazuje również, że zastosuje te same metody, które zastosowano do integracji tenisa plażowego, szczególnie w odniesieniu do turniejów i rankingów wzorowanych na tenisie.

[box type = ”info”] Dokładność FFT: „Służy do tego doświadczenie Beach (zorganizowanie praktyki, zorganizowanie rankingu, turnieje (specyfikacje, homologacje ...)) w celu rozwoju padla we Francji. Ale oczywiste jest, że te dwie dyscypliny będą żyć niezależnie od siebie i że FFT dostosuje się do rozwoju każdej z nich.. ”[/ Box]

Franck Binisti - Padel Magazine

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.