Później Alix Collombon, Robin Haziza lub Erica Largerona, aktorzy padel Francuzi na zmianę przy mikrofonie Padel Magazine podczas P2000 z Padel Horizon kilka dni temu.

Jeremy Ritz był również jego częścią.

Nie trzeba go przedstawiać, komentatorze padel na beIN Sports, obecny francuski numer 30, ten, który odpowiada za stosunki z Francuska Federacja Tenisowa w stowarzyszeniu graczy padel Francuski zdecydowanie ma kilka strun na dziobie.

Podczas tej rozmowy z nami powrócił do roli stowarzyszenia graczy padel francuskim, ale także w wiadomościach, i daje nam swoją opinię na temat P2000 of Padel Horyzont.

„Relacja partnerska typu wygrana/wygrana z FFT”

"Stworzyliśmy kilka miesięcy temu stowarzyszenie graczy padel Francuski. Benjamin Tison jest prezydentem, a ja miałem szansę zostać odpowiedzialnym za stosunki z Francuską Federacją Tenisową. Mamy regularne spotkania, na których omawiamy różne punkty, które przychodzą do nas od graczy biorących udział w różnych turniejach.

Staramy się przyjąć rolę doradczą wobec FFT, aby poprawić warunki graczy w zawodach. Można powiedzieć, że działam jako bufor między graczami i Arnaud Di Pasquale, Stephane Berrafato lub Erica Largerona. Jesteśmy w relacji partnerów, których celem jest wygrana/wygrana”.

„Możliwe jest teraz wejście do stowarzyszenia graczy padel"

„Dzisiaj zebraliśmy komitet osób, które będą interesariuszami rozwoju stowarzyszenia. Reprezentowanych jest kilka różnych typów profili. Niektórzy pochodzą z kręgu młodzieżowego, inni z padel obwód damski lub elitarny. Staramy się skanować wszystkie tematy. To jest rola komitetu zarządzającego. Teraz postanowiliśmy umożliwić uzyskanie składki członkowskiej, aby zostać członkiem stowarzyszenia. Celem jest zaoferowanie członkom możliwości uczestniczenia w spotkaniach.

Obecnie wprowadzanych jest wiele rzeczy, takich jak oferty promocyjne z partnerami lub wydarzenia zarezerwowane wyłącznie dla członków stowarzyszenia. Chcielibyśmy, aby dołączyli do nas gracze z różnych środowisk, aby rozwijać tę strukturę, a przede wszystkim zgłaszać ważne informacje.

Pomysł polegałby na tym, aby mieć miejsce, w którym można by scentralizować wszystkie informacje i przesyłać je z powrotem w najbardziej efektywny sposób do Francuskiej Federacji Tenisowej”.

“Naprawdę gorący klub”

„Bardzo przyjemnie jest być tutaj w Padel Horyzont. Klub jest naprawdę gorący, a boiska wyglądają świetnie. Już jesteśmy świadkami szalonych meczów i jesteśmy dopiero w fazie kwalifikacyjnej. Poziom jest bardzo wysoki i myślę, że zobaczymy wiele świetnych meczów. Wszystko jest gotowe na udany weekend”.

Pełny wywiad dostępny jest poniżej:

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.