Nadal konkuruję w tym Włochy Major Premier Padel i świeżo zakwalifikowany do 16/XNUMX finału Jérémy Scatena wrócił do mikrofonu Padel Magazine o znaczeniu tego zwycięstwa i wszystko, co rodzi.

„Obiektywnie zmienia to mój sezon, mój następny sezon i mój sezon 2024…”

Padel Magazine : Kwalifikujesz się do szesnastego finału! Czy jesteś teraz jak sen?

Jérémy Scatena : " Tak ! Zwłaszcza, że ​​w pełni wykorzystałem planszę, dokładnie, dokładnie.. Nawet nie wiem, z kim jutro gram (Od redakcji: Chingotto / Tello, rozstawione 4 w turnieju). Zrobiłem swój turniej, wiem, że psychicznie będę obrażony mówiąc to, ale to był mój cel. Miałem ten szalony obraz. Przed zagraniem w Gaspar/Rocafort nie patrzyłem na to, z kim gram. Chciałem skupić się na celu, jakim było wejście na obraz. Kiedy dowiedziałem się z kim jestem, przyznam, że nie spałem zbyt dobrze, byłem pod presją... Myślę, że dzisiaj naprawdę nie byłem dobry, tak jak wczoraj. Z drugiej strony byłam odważna i naprawdę się nie poddawałam. Mój partner po prostu puszcza (śmiech), po prostu mówi do mnie „Ale połóż piłkę na korcie, błagam”. I mówię sobie, że będę kontynuował i jeśli nie będziemy musieli robić sobie przerwy i wygrać 7-6 w ostatnim secie, to dobrze zrobimy. A potem jest mała przerwa w 3rd, która zmienia sytuację.

Obiektywnie zmienia to mój sezon w tym roku, mój następny i 2024. Kiedy zdobywasz średnio 40 pkt, a ja 120 w turnieju i są 4 turnieje w roku… to zmienia moje życie. "

" Trzeba to wykorzystać, nigdy nie wiadomo, może dojść do kontuzji. Więc jutro musisz dokładnie zagrać swoje uderzenie. Wrzucę jutro składniki i odpuszczę trochę więcej. Muszę kochać swoje życie. To dla mnie naprawdę wyjątkowe być tutaj. “

„Daję coś innego niż padel, oddaję moje serce”

Jérémy wrócił również do publiczności Foro Italico, która zebrała się, aby zrobić zdjęcia i mieć autograf na koniec meczu:

„Po wygraniu takich meczów, przy takiej porażce i podpisaniu tylu autografów, jest to naprawdę niespotykane. To naprawdę dlatego, że dajemy coś innego niż padel, oddaję swoje serce, oddaję swoją pasję i kiedy mogę się nią dzielić i ludzie to sobie uświadamiają… Dla jednych jestem chory, a dla innych żyję swoją pasją i staram się nią dzielić. I tak je całuję!”

Scatena-znak-autografy-Włochy-Major-Premier-Padel

Pełne ITW można znaleźć tutaj:

Nasser Hoverini

Pasjonuje się piłką nożną, odkryłam padel w 2019 roku. Od tego czasu szalona miłość do tego sportu do tego stopnia, że ​​porzuciłam mój ulubiony sport.