Obecny na blockchain.com Miami Open, Padel Magazine skrzyżowane Jeremy Scatena który przyszedł wesprzeć swojego przyjaciela Ben Tison. Francuski przekazuje nam świetne wiadomości.

Mrugnięcie do Nallé Grinda

Padel Magazine : Co robisz w Miami?

Jeremy Scatena:„Przyjechałem z kilku powodów. W Tampie nastąpił wzrost FIP. Ben chciał przyjechać i zaaklimatyzować się, i dobrze się udało. To dla mnie szansa, bo pozwala wrócić do rankingu FIP. Zagram kilka turniejów FIP, aby móc uczestniczyć w nowym torze QSI, który będzie wyjątkowy. Byłoby mi ciężko nie móc wejść na stoły.”

„Nallé Grinda jest dyrektorem turnieju i to właśnie z nim odkryłem padel, więc miło jest z nim być.”

W Doha dla FIP/QSI

Padel Magazine : Ty masz wygrał turniej Tampa. Czy prawdopodobnie zobaczymy cię na pierwszym turnieju toru QSI w Doha?

Jeremy Scatena :„W 99%, Będę w Doha na pierwszy FIP. Mam partnera, który też ma punkty. Bolało mnie, że nie mogłem od czasu do czasu wrócić, aby zagrać w WPT, ponieważ APT się rozwija, ale w roku jest tylko 14/15 terminów. Jest trochę cienki i szukałem czegoś obok. Biorąc pod uwagę FIP, będzie to bardzo pełny rok”.

Jérémy Scatena wraca ze służby światowej

„Kiedy odpowiednie osoby organizują turnieje, to działa!”

Padel Magazine : Czy to boli nie być na stoku w Miami, kiedy widzisz jakość organizacji?

Jeremy Scatena:„Nie jestem na torze, ponieważ nie mam poziomu, aby zrobić listę WPT. Ben to zrobił, więc jestem na uboczu, żeby mu kibicować. Na poziomie organizacyjnym mam inną lekturę. To dlatego, że to Nallé i Wayne wykonują ten krok i mogę powiedzieć, że liczba szprych w kołach World Padel Tour, to jest niezmierzone”.

„Myślę, że kiedy właściwi ludzie zorganizują turniej, może to być WPT, FIP lub FFT P2000, kiedy masz królów, którzy włożyli do organizacji miliony dolarów, to działa. Będzie wyjątkowy. Są loże, VIP-y, artyści”.

Aby znaleźć całość wywiadu, znajduje się tuż poniżej:

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !