Numer jeden we Francji na arenie międzynarodowej, Jérémy Scatena, nie będzie kontynuował przygody ze swoim przyjacielem i rodakiem, Benjamin Tison.

Przygoda, która już się kończy pomimo dobrych występów i galowych meczy jak podczas P2000 des Pyramides we wrześniu ubiegłego roku czy niesamowitych meczy rozgrywanych na World Padel Tour.

Separacja, ale też nowe projekty, które mogą zaskoczyć świat padel Następny rok.

„Ja faworyzowałem Benjamina Tisona”

"Pod koniec ubiegłego roku miałem kilka okazji do gry w WPT, aw szczególności Cristiana G. Gutierreza, który jest nr 85.

Faworyzowałem projekt z Benjaminem Tisonem, ponieważ jest przyjacielem, co pozwoliło mi trenować z moim partnerem i konkurować o mistrzostwa Francji, które niestety się nie odbyły."

scatena Victory Firebrand wręcza piramidy P2000

Łzy w moich oczach

"W WPT w dużej mierze osiągnęliśmy cele, które postawiliśmy sobie dzięki prestiżowym zwycięstwom i dwóm niesamowitym momentom, kiedy wygraliśmy drugą rundę w Prévia na Minorce, miałem łzy w oczach, to był zawrót głowy ze szczęścia .

To rok, w którym najbardziej rozwinąłem się na tym poziomie padel, ale niestety pozwoliłem, by elementy zewnętrzne zbytnio odciągnęły od przedstawienia. ”

„Mogliśmy wejść do pierwszej pięćdziesiątki WPT”

"W tym samym czasie, przy tak dużym bólu psychicznym, od czasu do czasu udało mi się osiągnąć wspaniałe rzeczy. Myślę, że grając przez 2/3 lata z Benem mogliśmy wejść do czołowej 60, a nawet 50 WPT ”.

jeremy-scatena-volley wygląd forhendowy

Rozczarowanie za mistrzostwa Francji padel 2021

"Na rok 2021 nie zagramy razem, myślę, że Benjamin chce spróbować zagrać z Hiszpanem, myślę, że gra ze mną zostawiła go w strefie komfortu i chce narazić się na niebezpieczeństwo strzelając do najlepszy z siebie.

We Francji też nie zagramy razem. To dla mnie duże rozczarowanie, zwłaszcza jeśli chodzi o mistrzostwa Francji w 2021 roku, ponieważ będą one trudne do wykonania. Rzeczywiście, trzeci gracz od prawej (Od redakcji: za Tisonem i Bergeronem) jest bardzo daleko pod względem poziomu gry."

„Zostań graczem, którym kiedyś byłem”

„Na nadchodzący rok chcę zmienić swoje zachowanie, aby zostać graczem, którym zawsze byłem, trochę jak na turnieju Pyramids.

Nie jest wcale pewne, że będę kontynuować swoją przygodę na World Padel Tour, Nie zamierzam przerywać swojej kariery, ale prawdopodobnie będzie ona ewoluować ”.

Nowy sezon zakończył się na 1 miejscu na arenie międzynarodowej

"Kończę sezon trzeci rok z rzędu jako pierwszy Francuz w WPT, to jest coś, co jest mi bliskie.

Na razie nic nie zostało podpisane na nadchodzący rok, ale pewne jest to, że nie skończyłem wysyłać „vaaammmoossów” na pola padel".

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.