Jérémy Scatena będzie obecny w Paragwaju 1 marca na pierwszy turniej APT 2021 roku Padel Wycieczkabędzie grał z hiszpańskim Sergio Icardo.

Z Sergio Icardo w Paragwaju

To oficjalne, Jérémy Scatena jest zdecydowanie zaangażowany w APT Padel Wieża. On zrobi pierwsze dwa turnieje oferowane przez najbardziej międzynarodowy obwód. Towarzyszyć mu będzie niejaki Sergio Icardo:

„W przypadku APT jest w trakcie podpisywania. Jest w 99% bezpieczny. Pewne jest to, że pierwsze 2 turnieje w roku rozegram o godz Paragwaj. Wyjeżdżam za tydzień ”.

„Mam okazję się bawić Sergio Icardo, 93 miejsce w WPT. Jest leworęczny, ktoś, kto ma doświadczenie, bardzo solide. Będzie grał trochę wolniej niż Ben, ze zwodami. Jest kimś, kto bardzo dobrze broni się oknami i który w tym sezonie robił świetne mecze, dochodząc do poprzedniego finału, tak jak my. To mnie prowadzi bezpieczeństwo iść do wszystkich. "

„Będzie najlepszym partnerem w rankingu, jakiego kiedykolwiek miałem. To uznanie dla francuskich graczy. Ben Tison bawi się 91, więc sytuacja wygląda podobnie ”.

„Mieliśmy dobry sezon i jesteśmy rozpoznawalni. Jako Francuzowi nie jest łatwo mieć partnerów o lepszej pozycji w rankingu. To prawdziwe uznanie poziomu gry ”.

sergio-icardo world padel tour zwiać

Zmotywowany do przyłączenia się do APT po idealnym przedsezonie

Wielki zgniatacz ma ciężko pracował podczas swojego „pre temporada” na Karaibach i przybywa gotowy do walki na APT!

"Wziąłem 10 kg w tym 8 lub 9 mięśni. Zabrałem słońce, robiłem zajęcia, cieszyłem się życiem i bardzo mi to zrobiło. Nie mamy czasu na budowanie mięśni, kiedy ćwiczymy padel. Czuję się dobrze na boisku, jestem osłonięty. To duży plus i przyniesie mi to. ”

„Z APT nie będę miał tak długich stołów pod względem gier. Z Benem, kiedy graliśmy w pierwszej pięćdziesiątce, wygrywaliśmy w 50%. Kiedy idę grać w top 50 w pierwszej rundzie APT, mogę wygrać. Zaletą będzie nie rozegranie 50 meczów przed osiągnięciem czołowej 5 i przybycie zmęczony ”.

„Na APT będzie od 15 do 20 bardzo dobrych graczy. Moim marzeniem jest zagrać w Master Final, dlatego być w czołówce 16. ”

"Mam nadzieję, że APT zostanie retransmitowany, ponieważ jest duże zapotrzebowanie zobaczyć sport, zobaczyć ludzi i radość ”.

„WPT: szkoda”

„WPT: nie tylko pierwsza dwudziestka”

Postanowiłem nie grać na World Padel Tour. Tor ten jest obecnie punktem odniesienia dla profesjonalnych torów, odkąd rozpoczął swoją przygodę w 2013 roku. Najlepsi gracze World Padel Tour są w większości zablokowane umownie do 2023 roku. Ale myślę, że padel profesjonaliści, to nie tylko 20 najlepszych graczy na świecie, głównie Hiszpania. 

Czy naprawdę myślisz, że WPT dorównuje ogromnemu międzynarodowemu wzrostowi naszego sportu w ostatnich latach? 

„WPT w reakcji”

Dobra wiadomość dla graczy WPT jest taka, że ​​jej liderzy zwracają szczególną uwagę na to, co robi APT. I tak jak w przeszłości, spróbują odpowiedzieć, dostosowując się do APT. 

Po pierwsze, WPT postanowiło w 2018 roku dokonać pewnych ulepszeń w obliczu strachu przed spotkaniem z Międzynarodówką Padel Następnie weź jego apartament. 

Nagle zobaczyliśmy, jak WPT współpracuje z FIP, aby stawić czoła ich wspólnemu wrogowi. Zauważamy, że ostatecznie jest to dobra rzecz dla padel. Dlatego jesteśmy zaskoczeni, że WPT i FIP nie zrobiły tego wcześniej. 

Z ambicją APT Padel Z kolei WPT nie ma innego wyjścia, jak zrobić więcej dla graczy i ich słuchać. Bo jeśli nie zrobi tego teraz, wszyscy gracze odejdą. 

Od lat gracze proszą WPT o złagodzenie zbyt restrykcyjnych przepisów dotyczących kosztów, organizacji, zdjęć, filmów, streamingu. Przekonasz się, że przypadkowo WPT może ewoluować bardzo szybko, a może nawet już w 2021 roku.

Martwi mnie to, że zawsze jesteśmy w reakcji, w odpowiedzi na sytuację zewnętrzną. Czy powinniśmy się zgodzić, nic nie robiąc, nic nie mówiąc? Dziś jest alternatywa.

„WPT: piwo…”

Ta trasa boryka się z problemem, który jest poza wszelką oceną: właścicielem wycieczki jest hiszpańska marka piwa. Robak jest w owocach. W jaki sposób obwód może rozsądnie rozwijać się na całym świecie, skoro wiele krajów zakazuje reklamowania alkoholu? Jeśli ktoś ma odpowiedź, jestem odbiorcą. 

Aby znaleźć cały wywiad, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !