Johan Bergeron zaskakuje w World Padel Tour Alicante otwarte 2022 u boku argentyńskiego Cristiana G. Gutiérreza. Francuz znalazł się w drugiej rundzie previas, kiedy nie powinien był nawet brać udziału w turnieju.

Rzeczywiście, Lyonnais, bez partnera, wyjechało nie grać tego Open. Ale argentyński „Sanyito” w cudowny sposób zaproponował mu współpracę na ten konkurs. Mistrz Francji oczywiście nie mógł odmówić.

Po dwóch dobrych meczach w previas, Johanowi i Cristianowi udało się pokonać bardzo poważną parę Marc Quílez / Toni Bueno w 2 setach 6/1 7/6 (1) w pierwszej rundzie previas. To piekielny występ dla pary francusko-argentyńskiej.

Będziemy musieli jeszcze jutro ogłosić kolejny bardzo ważny mecz, aby odnieść sukces w drugiej rundzie przeciwko Sanchezowi (60) / Valdesowi (53), rozstawionemu 2 w previas.

W przypadku zwycięstwa Gutiérrez i Bergeron mogli znaleźć byłego partnera tricoloru, Szweda Simona Vásqueza. W tym celu konieczne będzie, aby wygrywał ten, kto od teraz ewoluuje z Adrianem Blanco Javier Barahona i Juanlu Esbriego. Niemały wyczyn!

Stół Previa WPT alicante otwarty 2022

Dwóch Bluesów będzie jutro na stokach, odkąd mieli już Benjamin Tison i Teo ZapataEmilio S. Chamero et Daniel Santigosa w pierwszej rundzie w ten niedzielny wieczór: 6/3 6/1. Jutro rano, o 11:00, czeka ich także wielki mecz z Mario Del Castillo (57) i Antonio Luque (62), rozstawionymi 7 w previas. 

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.