Wszystko w akademii jest częścią dużych struktur treningowych i treningów tenisowych na wysokim poziomie. Akademia tenisa zamierza to zrobić duży skok w padel z Johan Bergeron.

All In Academy: History on the Move

Jo-Wilfried TSONGA et Thierry ASCIONE zezwól na rozwój All In Academy. Ale wie także, jak otoczyć się wspaniałymi tenisistami i padelami. Dowód tego przyszłego związku między akademią tenisa a broniącym mistrzem Francji Padel, Johanem Bergeronem.

Prawie oczywiste skojarzenie. W ubiegłym roku All In Academy w szczególności umieściła swój bagaż Tenis / Padel Club Dardilly Champagne. Klub, który już pokazał piękne rzeczy w padel z wielką postacią padla z Lyonu: Stephan Rodriguez. Klub tenisa i padla wspierany przez All In Academy i regularnie interweniujący przez trenera Bergerona już od roku: zwycięska współpraca, która się na tym nie skończy.

Krajowa ambicja wokół treningu Padel

All In Academy a wiele ambicji w Padel i chce zostać akademią Padel z Johan Bergeronem na czele. Ambicja, która nie jest wyłącznie Lyonnaise, jeśli uwierzymy słowom mistrza Francji podczas naszego wywiadu.

Bardzo mało informacji przekazanych przez Johna podczas naszego wywiadu, ale staraliśmy się czytać między wierszami ... Akademia tenisowa mogła więc chcieć skorzystać z sieci i infrastruktury, aby zaoferować szkolenie w Padel na 3 stronach: TENIS CLUB DE LA VANADE w pobliżu Nicei, tenisowy / Padel Club Dardilly Champagne, FOREST HILL AQUABOULEVARD PARIS (gdzie mamy nadzieję na padel) i wreszcie nowa strona, która ujrzy światło dzienne w 2021 roku: OL City.

Dzięki temu OL City może stać się jednym z centrów nerwowych All In Academy dzięki bardzo wysokiej klasy obiektom „witamy w jutrzejszym tenisie„. W tym ambitnym projekcie padel zostanie zaproponowany. Kilka kroków od nowego stadionu piłkarskiego drużyny Lyon, All In Academy może również chcieć rozwijać się za pośrednictwem tej strategicznej strony. Klub, który powinien działać w 2021 r.

Powinniśmy dowiedzieć się znacznie więcej o treści i strategii tej nowej akademii Padel do września przyszłego roku, a na czele stoi Johan Bergeron, który od początku nowego roku szkolnego zamierza inwestować coraz więcej we Francji. „z korzyścią dla Francji, jego doświadczenie zdobyte na profesjonalnym torze Padel oraz w Hiszpanii ”.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.