Tak jak on ogłosił na swoim koncie na Instagramie, 45-letni Jordi Muñoz postanowił przejść na emeryturę. To wspaniały sport, który się kłania.

Kto by pomyślał, że były tenisista zaczyna? padel w wieku 29 lat może pewnego dnia zostać jednym z 15 najlepszych graczy na świecie? Wyzwanie nie było łatwe, ale Jordi Muñoz poradził sobie znakomicie. Dwa tytuły mistrza świata, trzy mistrza Europy, 4 Masters Final sporne, zawodnik z Wysp Kanaryjskich osiągnie karierę, o jakiej wielu marzyło.

Przez szesnaście lat będzie badał tory profesjonalnych turniejów, z takim sukcesem, że go znamy. W ostatnich latach mniej prominentny, widywaliśmy go zwłaszcza u boku Bastiena Blanqué. Dziś trener udziela rad wielu zawodnikom, którzy chcą wykorzystać całe jego doświadczenie.

Cały zespół Padel Magazine życzę szczęśliwej emerytury tej legendzie padel.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !