Dwie pary, które skandalicznie dominowały w zeszłym sezonie, nadal są na szczycie w tym roku z trzema turniejami wygranymi przez Salazar/Triay (La Rioja Open, Chile Open i Paraguay Open) oraz dwoma przez Josemaríę/Sánchez (Master of Abu Dhabi i Reus).

To proste, od Amsterdamu w październiku 2022 r. żadna para poza tą dwójką nie wygrała Open ani Masters w World Padel Tour ! W zeszłym roku tylko dwa konkursy umknęły tym dwóm duetom. W tym roku znowu trudno przewidzieć, kto będzie w stanie wprawić w drżenie dwa najskuteczniejsze duety na planecie.

Rzeczywiście, po tych pierwszych pięciu turniejach wydaje się, że jesteśmy na najlepszej drodze do niekwestionowanej dominacji tych dwóch par, które zasiadają na tronie od ponad dwóch lat na padel globalny! Dwie pary, które również popchnęły konkurencję do wprowadzać zmiany. Czy odniosą sukces?

Eleonora Coulibaly

Co za przyjemność być dziennikarzem w środku padel, atrakcyjny rozwijający się sport. Mam nadzieję, że spodobają Ci się oferowane treści. Do zobaczenia wkrótce być może na stoku!