Kto nie marzył o graniu padel w niebiańskich miejscach i ćwiczyć swoją pasję w totalnej zmianie scenerii?

Odkryj niesamowite wizualnie miejsca, zwyczaje i zwyczaje zupełnie inne niż w domu, naprzemiennie bezczynność i relaks: ale kiedy dodatkowo możesz ćwiczyć padel, to trochę jak łączenie pożytecznego z przyjemnym.

W gatunku rajskim nie tylko padel aux Malediwy lub Turks i Caicosna Bahamach można się też bawić!

Z Bahamów do padel, jest tylko jeden krok!

Archipelag Bahamy, wymarzona destynacja par excellence na Karaibach, wraz ze swoim kompleksem hotelowym Albany oferuje możliwość ćwiczeń padel w pokoju: krótki padel Na terenie obiektu znajduje się oświetlony teren zewnętrzny (a także kort tenisowy), z możliwością korzystania z prywatnych lekcji u renomowanych instruktorów.

Padel sąd - Albany Hotel - Bahamy
Padel sąd - Albany Hotel - Bahamy

Obecny jest również sklep z odzieżą i akcesoriami, abyś mógł odpowiednio wyposażyć się w grę padel. Revive Clubhouse & Shop, aby odpocząć kilka chwil po grze oraz Liquid Nutrition, który zaoferuje Ci wypijanie domowych, świeżych i organicznych soków owocowych i koktajli, aby zregenerować się po wysiłku podczas wakacji.

 

Źródła: witryna internetowa i stronę AlbanyBahamas na Facebooku

Sylvain Barnet

Sylvain Barnet, francuski szwajcarski scyzoryk i entuzjasta sportu. Geek z ostrym piórem, uwielbia, gdy plan wychodzi bez żadnych problemów. I zawsze gotowy do gry.