Juan Lebron był gościem specjalnym Nie dotykaj mojego telewizora. W obliczu ponad miliona widzów, padel miał 30 minut widoczności, co jest warte złota.

Niech cała Francja wie!

Le padel we Francji często brakowało jej widoczności. Od początku 2022 roku kilka wydarzeń zostały ogłoszone we Francji, dzięki czemu główne media zainteresowały się rozmową o sporcie w pełnym rozwoju.

Zaledwie kilka godzin po wygraniu WPT Brussels Juan Lebron pojechał do Paryża, aby wystąpić w słynnym programie C8.

Jeden z najpiękniejszych punktów finału między Stupa / Lima a Lebron / Galan został wyemitowany, a Juan Lebron był w stanie odpowiedzieć na kilka pytań. “Le padel osiągnął bardzo wysoki poziom we Francji”, wyjaśnił świat nr 1.

„To sport zalecany przez lekarzy, jest zabawny, jest towarzyski. A potem, po igrzyskach w padel amator jest piwo!”. W ten sposób Juan Lebron wyjaśnił sukces padel. Własny sposób na zaprezentowanie sportu XXI wieku i prawdziwy reflektor, który może być pozytywny tylko dla rozwoju padel we Francji.

Mecz Hanouna/Lebron vs Mitjana/Maigret

Adrien Maigret był również na planie, aby porozmawiać o meczu towarzyskim, który został rozegrany kilka godzin wcześniej. Dwóch francuskich graczy miało więc wielką szansę na zmierzenie się z numerem 1 związanym z prezenterem TPMP, niedawno weszło do francuskiego TOP 300.

Mecz został częściowo sfilmowany przez drużyny C8, a Lebron / Hanouna wygrał mecz w super tiebreaku (11-9).

Możesz obejrzeć sekwencję, klikając tutaj!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !