Juan Lebron jest bardzo szczęśliwy w Paryżu. Po raz pierwszy jedzie do Roland-Garros, aby wziąć udział w największym wydarzeniu w swojej karierze i opowiada nam o tajemniczym nowym projekcie. Ekskluzywny wywiad z Padel Magazine z numerem jeden na świecie.

Kochałem TPMP

Lorenzo Lecci López: Jak traktowani są zawodnicy w Roland-Garros?

Juan Lebron: "Premier Padel wspina się po szczeblach w każdym turnieju. Przyjeżdżamy z całym naszym zespołem technicznym i rodziną. Wszyscy są olśnieni. My gracze w to nie wierzymy. To uczucie, którego nie potrafię opisać”.

Lorenzo Lecci López: Kilka tygodni temu widzieliśmy cię w Touche pas à mon Poste z Hanouną. Czy zrobiłeś to, aby przygotować się na swoją sławę we Francji?

Juan Lebron: "Przysięgam, nie! Ale nie sądziłem, że to wywoła tak dużo szumu! Aż do Marbelli powiedziano mi, że byłem widziany w TPMP. Byłem tam bardzo dobrze traktowany. Cyryl to wspaniała osoba i uwielbiam ten program”.

juan lebron paryż wieża eiffla

Tajemniczy projekt

Lorenzo Lecci López: W zeszłym roku w wywiadzie udzielonym w Katarze po mundialu powiedziałeś nam, że trudno było znieść emocjonalny ładunek podróży. W tym roku wyjazdów jest jeszcze więcej. Jak to przeżywasz?

Juan Lebron: "To bardzo dobre pytanie, bo wtedy moja głowa była trochę przesiąknięta i miałam problem z zarządzaniem emocjami. Teraz czuję się lepiej, czuję się spokojniej, spokojniej na torze i poza nim. Jestem w punkcie zwrotnym w moim życiu. Za kilka miesięcy będziecie wiedzieć trochę więcej, ale to prawda, że ​​dużo o tym mówię, bo jestem podekscytowany tym projektem. Myślę, że w tej chwili wszystko idzie w dobrym kierunku i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, abym mógł znów w pełni cieszyć się".

Lorenzo Lecci López: O czym ty mówisz? ?

Juan Lebron: "Poznasz to bardzo szybko. Jest to związane z padel. Na razie nie mogę ci nic więcej powiedzieć, ale jeśli trochę zbadasz, odkryjesz. To bardzo fajny projekt, który przyprawiał mnie o bóle głowy i bezsenność. Ale postanowiłem, że zrobią to ludzie, którzy wiedzą, jak sobie z tym poradzić i obdarzyć ich zaufaniem."

Lebron Galan półfinał Premier padel włoski major 2022

nie jestem gwiazdą

Lorenzo Lecci López: Sanyo Gutierrez i Agustin Tapia nie są tam, powiedziałbym, że są to para, która w tej chwili stawia innych graczy w największej trudności. Czy łatwiej jest wygrać? Premier Padel lub World Padel Tour kiedy ich tam nie ma?

Juan Lebron: „No Myślę, że wszystkie turnieje są trudne do wygrania i od pierwszej rundy jestem skupiony na wygrywaniu każdego meczu. To, że Sanyo i Agus nie biorą udziału w turnieju nie oznacza, że ​​będzie łatwiej, są bardzo dobrzy gracze i nie należy ich lekceważyć. "

Lorenzo Lecci López: Stałeś się trochę jak gwiazda padel świat, jesteś coraz bardziej sławny, prosi się o zdjęcia wszędzie, we Włoszech, w Hiszpanii, a nawet tutaj we Francji. Czy lubisz tę gwiazdę?

Juan Lebron: "Nie, absolutnie nie, nie jestem jednym. Gwiazdy to dla mnie aktorzy tacy jak Brad Pitt (śmiech). Tak, mogę zostać poproszony o zdjęcie na ulicy w Madrycie, ale mogę chodzić wszędzie bez nękania, chodzić do restauracji bez przeszkadzania. Czasami ludzie pytają mnie, czy jestem Juanem Lebron, żeby zrobić zdjęcie, ale nie znają mnie bezpośrednio. Nie uważam się za gwiazdę, daleko od tego".

Przekaż do młodzieży

Lorenzo Lecci López: Co chcesz przekazać dzieciom, które się bawią padel ?

Juan Lebron: "Szczęście, nadzieja i tylko dobre rzeczy. Kiedy byłem mały i chciałem zrobić sobie zdjęcie z Belą, Juanem Martinem Diazem, Gaby Recą czy nawet Mati Diazem, zrobili to z dobrym sercem. Teraz chcę przekazać też to szczęście, bo na to zasługują, a dzieci są największym szczęściem, jakie możemy mieć".

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !