Świeżo zakwalifikowany do ćwierćfinału u boku Ale Galana na WPT Marbella Master, Juan Lebron chciał wysłać wiadomość o jakości obiektów.

Jeśli był raczej szczęśliwy, że odwrócił sytuację z Javi Rico i Javi Ruiz (4/6 6/0 6/1), gracz z Kadyksu krytycznie odnosił się do drugiego toru turnieju w swoim Post na Instagramie.

Chociaż on sam miał dziś zaszczyt centralnego toru, światowy numer 1, z konieczności bardzo obserwowany w sieciach społecznościowych, odbija się echem od różnych graczy. Jak Benjamin TisonAndaluzyjczyk uważa, że ​​warunki nie są zadowalające:

"Linia 2 nie jest zależna od Master of Marbella, to nie są warunki, aby zobaczyć gracza, który był numerem 16 1 razy, aby zobaczyć pary z pierwszej dziesiątki, ani żadnej innej pary, która jest częścią obwodu mężczyzn lub kobiet. Jesteśmy w okresie rozwoju (od padel) i wszyscy musimy zwracać uwagę na tego typu szczegóły.”

Kontrastuje to z entuzjastycznymi recenzjami, które słyszeliśmy w ostatnich dniach na tematWłochy Major Premier Padel...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !