Juan LeBron to zawodnik, który zawsze sprawia, że ​​ludzie rozmawiają, szczególnie ze względu na dobre passy, ​​jakie może mieć na torze. Ale jest jedna rzecz, której nie można odebrać temu, kto powinien przesunąć się w lewo wraz z Di Nenno po Maladze, jest to, że jest niesamowitym graczem padel.

Dla tych, którzy nadal w to wątpili, oto nowy dowód z analizą podpisaną przez naszych kolegów z Padelmetryki (dzięki liczbom Padel Inteligencja). Jak widać na wykresie, Juan LeBron jest zawodnikiem, który popełnia najmniej fauli. Innymi słowy mieszkaniec Kadyksu udowadnia tą postacią, na ile jest bardzo silnym obrońcą.

Za Andaluzyjczykiem plasują się Chingotto, zawodnik znany ze swojej metronomii, a następnie Paquito i Yanguas. Rozumiemy, że para Lebron/Navarro to ta, która popełnia najmniej prowokowanych błędów, ale w padel nowoczesny, to nie wystarczy, żeby zdobywać tytuły, potrzebna jest też spora dawka zdobywanych punktów…

Leo Augsburger jest w stanie zdobywać zwycięskie punkty masowo, ale Argentyńczyk, najniezdarniejszy gracz na liście, będzie musiał popracować nad swoją konsekwencją, aby osiągnąć kamień milowy…

A Ty, jakie liczby najbardziej rzucają Ci się w oczy na tym wykresie?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !