Od kilku godzin sieć jest pełna. Eksplozja pary Di Nenno/Stupa pozwolił sieciom społecznościowym ogłaszać przyszłe stowarzyszenia. Jednym z najbardziej prawdopodobnych jest ten pomiędzy Juanem LeBronem a Martinem Di Nenno.

Na razie rozdziały Navarro/Lebron i Stupa/Di Nenno nie zostały nawet jeszcze potwierdzone przez główne zaangażowane strony że już pojawiły się zapowiedzi kolejnych stowarzyszeń. Dlatego nie możemy brać za dobrą monetę wszystkiego, co widzieliśmy i czytaliśmy przez kilka godzin.

Jednakże, wydaje się, że stowarzyszenie Lebron/Di Nenno podoba się, nawet dla wielu specjalistów, takich jak Stéphane Penso, który uważa, że ​​„znaleźlibyśmy pewną logikę w przypadku Juana LeBrona, który nie czuje się dobrze od czasu rozstania z Galánem, oraz współpracy 2.0 z Paquito, która nie jest przekonująca”.

Oznaczałoby to zatem powrót Lebrona na lewicę, co nie jest nielogiczne, zwłaszcza jeśli jego przyszłym partnerem będzie Martin Di Nenno.

Veinte Diez, Padel y Cervitas i wiele innych stron również udostępnia tę opcję.

Przeszłość pokazała już, że plotki można potwierdzić lub okazać się fałszywe.

Już niedługo powrócimy do hipotetycznej współpracy Paco/Stupa.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.