Numerem 1 na świecie był Juan Lebron zmuszony do poddania się podczas meczu przeciwko Chingotto / Garrido na WPT Paraguay Open. Dlatego ciągnie swojego partnera Ale Galana do porażki.

Skomplikowany początek sezonu

Bardzo skomplikowany początek sezonu dla hiszpańskiej pary, która miała mieszane występy, kontrowersje, a teraz kontuzje.

0 na 5 w tym roku, jeśli połączymy cztery etapy WPT i Major na początku sezonu w Katarze (Premier Padel) od początku sezonu.

Później Problemy z kolanem Ale Galana, to Juan Lebron musiał poddać się w swojej kwarcie przeciwko parze hiszpańsko-argentyńskiej w Paragwaju, kiedy przegrywali 6/3 4/0.

Pewne jest, że mecz został źle rozpoczęty. A liczne błędy Lebrona potwierdziły jego słabą formę i oczywiście jego zakłopotanie.

Przedramię lub łokieć

A priori Juan Lebron cierpi na kontuzję prawego przedramienia lub łokcia. Bandaż nie wystarczył, by ukoić ból zawodnika z Kadyksu.

Poddając się, prawie we łzach, Juan Lebron przeprosił swojego partnera. Nie mógł już iść. Ból wydawał się już nie do zniesienia.

Galan i Lebron już wcześniej zaplanowali pominięcie kolejnego Open 500 w Reus: tygodnia, podczas którego trzeba będzie odpocząć i zregenerować siły po bardzo skomplikowanej południowoamerykańskiej trasie dla obecnych światowych numerów 1.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.