Juan Tello świetnie się bawi w Bordeaux z Fernando Belasteguinem ! Argentyńczyk podchodzi do naszego mikrofonu, aby komentować różne aktualne tematy, a nawet wyjaśnia pochodzenie swojego pseudonimu „El Gato”!

Dużo ludzi w Bordeaux

Premier Padel Bordeaux czarno-biały publiczny tor centralny

„Jestem bardzo szczęśliwy, że jestem w Bordeaux. Staramy się dostosować do warunków, między piłkami i tym czarnym kolorem, nie jest to łatwe, ale jestem szczęśliwy, mieliśmy kilka niełatwych meczów, ale wprowadziliśmy intensywność, więc mamy nadzieję, że tak będzie dalej i będziemy tam do Niedziela, jeśli Bóg pozwoli!”

„Ziarno 1 to tylko liczba. Dziś niezależnie od tego, czy masz 1, 4 czy 8 lat, nie zmienia to wiele, ponieważ mecze są bardzo wyrównane, poziom znacznie się podniósł, a każdy mecz to nowa historia. Musimy dawać z siebie wszystko w każdym meczu i obecnie radzimy sobie bardzo dobrze, więc jestem szczęśliwy, że tutaj, w Bordeaux, osiągnęliśmy taki poziom. Ja też jestem zdziwiony, bo od pierwszych dni było bardzo dużo ludzi i mamy nadzieję, że te kilka wolnych miejsc będzie zajętych na kolejnych meczach!”

Le padel, sport, który staje się globalny

„Mam 29 lat, a posiadanie dwójki dzieci sprawia, że ​​starzeje się szybciej (śmiech). Cieszę się, że teraz przybywają gracze zewsząd. Myślę, że czeka nas bardzo dobra przyszłość nie tylko dla młodych ludzi z Argentyny czy Hiszpanii, ale także dla młodych zawodników z całego świata. Myślę, że zostało mi jeszcze sporo lat na najwyższym poziomie, więc mam nadzieję, że będę mógł rywalizować na torze z tymi wszystkimi młodymi zawodnikami.

Jego nazwa użytkownika

„Mój ojciec ma jasne oczy i zawsze nazywaliśmy go w naszym mieście „El Gato” (kot), ponieważ jest blondynem, ma jasne oczy i jest „gringo”, jak mówią w domu. Grał w koszykówkę, tenisa, a ja wszędzie za nim chodziłem, a ludzie zaczęli nazywać mnie „małym kotkiem”. Kotek podrósł i teraz jest kotem! To jest prawdziwa historia. Potem niektórzy mówią, że nadają mi takie przezwisko ze względu na moje skoki, sposób, w jaki się poruszam… ale w rzeczywistości ma to związek z moim ojcem.

Szczęśliwy dla Fede

„Jestem bardzo szczęśliwy z jego powodu, widząc skok, jaki wykonał. Dziś o pierwsze miejsce walczy z Galanem, który jest oczywiście zawodnikiem wyjątkowym. Jestem bardzo szczęśliwy, że Fede widzi wszystko, co może zrobić pomimo swojego rozmiaru. Ma niesamowite zasługi. Mam nadzieję, że będzie mógł nadal walczyć o czołowe miejsce. Mam nadzieję, że też się z nim spotkam, bo minęło trochę czasu, odkąd widzieliśmy się twarzą w twarz!”

zwycięstwo Chingotto Galan w Argentynie

Powrót Chingotto/Tello?

„Mam nadzieję, że pewnego dnia uda nam się razem zakończyć karierę. Jeśli będzie wcześniej, idealnie, będę oczywiście bardzo szczęśliwy. Ale dziś każdy robi swoje. Wierzę, że ta separacja dobrze nam obojgu wyszła i mam nadzieję, że kiedyś uda nam się wrócić do siebie i dokończyć ten etap, bo para Tello/Chingotto przetrwała siedem lat i było to jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu, w mojej karierze. Dlaczego więc nie, ale minie trochę czasu, zanim to nastąpi.

Po Beli

Tello Belasteguina

„Oczywiście, kiedy Bela przestanie działać, zostanę bez partnera, ale to jeszcze nie czas, aby myśleć o moim przyszłym partnerze. Zostało jeszcze wiele turniejów, ten sport trochę oszalał przez te wszystkie zmiany, więc trochę poczekamy. Na razie jestem z Belą, chcę się od niego dalej uczyć i nie myślę o niczym innym jak tylko o drużynie, o dalszym wspólnym rozwoju, rozegraliśmy razem kilka turniejów, więc na razie jestem Myślę o teraźniejszości, a później zobaczymy, z kim będę grać w przyszłym roku”.

Aby zobaczyć cały wywiad, znajdziesz go poniżej!

https://youtu.be/O-_pGxgBG54

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !