To plotka, która od tego czasu nabiera tempa ogłoszenie separacji Federico Chingotto i Juana Tello : „El Gato” ewoluował wraz z Paquito Navarro po mistrzu WPT Buenos Aires, który zaczyna się w połowie listopada...

Wczoraj powiedzieliśmy wam, że Navarro i Yanguas połączą siły, a dziś mówimy wam, że Paquito może zagrać z Juanem Tello. Jest coś, co już nic nie rozumie, a jednak...

Navarro i Yanguas są dobrze zarejestrowani w turnieju WPT Buenos Aires Master, który będzie ostatnim turniejem pary Chingotto/Tello. Argentyńczycy, po siedmiu latach współpracy, będą mogli po raz ostatni udostępnić ten utwór swoim fanom. Ale co się stanie po zakończeniu konkursu?

Wygląda na to, że Juan Tello i Paquito Navarro zgodzili się już grać razem w następnym turnieju, Mexico Open, który poprzedzi ostatnią rundę sezonu WPT, Barcelona Master Final. Według źródła bliskiego graczom, Paquito jest gotowy, aby przejść na prawo i wykorzystać siłę ognia 27-latka. Obaj mężczyźni mają tego samego dostawcę sprzętu, Bullpadel, co oczywiście mogłoby ułatwić sprawę.

Miguel Yanguas zgodziłby się zatem grać z Navarro w czterech turniejach: WPT Minorki, Malmö i Buenos Aires oraz Premier Padel z Egiptu.

Co dalej? Wydawałoby się, że Federico Chingotto jest bardzo blisko Javi Garrido, którego styl gry jest bardzo podobny do stylu gry Juana Tello.

Więc co pozostawiłoby Yanguas z Campagnolo? Gdyby tak się stało, wyobrażamy sobie, że Brazylijczyk wróci na lewą stronę. W każdym razie, gdy zbliżamy się do końca sezonu, całkiem możliwe, że pary utworzą się dopiero na ostatnie turnieje w 2022 roku i że w przerwie zobaczymy nową falę zmian. W każdym razie wkrótce powinniśmy dowiedzieć się więcej, więc bądźcie czujni!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !