Skoncentruj się na Justinie Lopesie, 6. zawodnik w rankingu FFTi profesor padel do WinWin Padel. W szczególności wymienia swój czas w drużynie francuskiej.

Padel Magazine : Jak się dostałeś padel ?

Justin Lopes: „Zacząłem padel w czerwcu 2014 wydaje mi się. Miałem trzech przyjaciół, którzy szukali czwartego do gry i pomyśleli o mnie. Zaczęło się od tego momentu, od razu doprowadziło mnie to do szału, poprosiłem ich, aby zagrali następnego dnia, pojutrze. Nękałem ich do gry, chciałem robić postępy, ponieważ na początku grałem w tenisa na padel, były frustrujące sytuacje ”.

Padel Magazine : A kilka lat później znalazłeś się w drużynie Francji, czy możesz nam opowiedzieć o tym doświadczeniu?

Justin Lopes: „Mój czas we francuskim zespole był niezapomnianym przeżyciem. Walczyłem, żeby się tam dostać i jestem z tego bardzo dumny. Na szczęście dla Bena i na szczęście dla mnie, dużo grałem, więc to była świetna zabawa, nie tylko polerowanie ławki, ale także pozwoliło mi zobaczyć klimat. I nieuchronnie, gdy grasz mecz dla swojego kraju, rakieta jest trochę cięższa ... ale ostatecznie nie poszło mi tak źle, podczas turnieju pokazałem bardzo dobry poziom gry, a więc duże doświadczenie. pozytywne ”

Padel Magazine : Próbowałeś też hiszpańskiej przygody!

Justin Lopes: „Spędziłem sześć miesięcy w Madrycie, ale nie grałem zbyt wiele w madryckich turniejach, po prostu grałem w niezatwierdzonych turniejach, których poziom wciąż był dość wysoki. Ja też nigdy tego nie robiłem World Padel Tour, ale może nie być gorzej, bo kiedy widzę trudność w wygrywaniu meczów już w fazie przedpremierowej, mówię sobie, że poznałbym kilka porażek!"

Padel Magazine : Dziś jesteś szóstym francuskim zawodnikiem, dużo trenujesz?

Justin Lopes: "Nie, niestety nie mogę dużo trenować. Chciałbym móc to robić trochę częściej, ale brak zawodników i trudność z synchronizacją harmonogramów każdego z nich sprawia, że ​​nie jest to łatwe. Ale widziałem, że wróciłem na 6. miejsce, jestem szczęśliwy ”.

Justin Lopes Francois Authier

 

Padel Magazine : Wciąż z François Authier, ty po prawej, a on po lewej, w przeciwieństwie do twoich początków ?!

Justin Lopes : „Po rocznym rozwodzie musieliśmy go ponownie uwieść. W tym celu zasugerowałem mu, żeby przesunął się w lewo. Wiedziałem, że mu się spodoba… Koniec z żartami! François robi o wiele więcej rzeczy niż ja w powietrzu: ma znacznie lepszą prędkość ramion niż ja przy kolce i łatwiej radzi sobie z siatką w kopnięciach, nawet jeśli jego nowym trendem jest wózek w siatce, który powoduje duże szkody! 

Przyznam się też do czegoś, czego nikt nie podejrzewał, że François jest też lepszy ode mnie fizycznie, więc było oczywiste, że się wymieniamy! Nie wspominając o tym, że François miał problem psychiczny po prawej stronie, czasami nie uderzał zbyt wiele piłek i to doprowadzało go do szału! Gra po lewej stronie pozwala mu uderzać o wiele więcej piłek… to zawodnik, który musi uderzać piłkę często, aby być w rytmie
Ze swojej strony spędziłem rok z Maxime po prawej stronie, gdzie czułem się bardzo dobrze. "

Justin Lopez François Authier dyskusja

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !