Kalendarz turniejów Międzynarodowej Federacji Padel został opublikowany. To ponad 40 etapów na całym świecie, sponsorowanych przez Cupra.

Przede wszystkim dziękuję Hello Padel Academy za zaproponowanie przejrzystego kalendarza etapów poszczególnych turniejów podpisanych FIP.

3 kategorie proponowane turnieje; FIP Star, FIP Rise i FIP Promotion. Do tych turniejów dodawane są wydarzenia, takie jak mistrzostwa świata.

Prezydent Carraro ogłosił wielki rok dla Międzynarodowej Federacji Padel. Z pomocą Cupry jako oficjalnego sponsora kalendarz FIP został znacznie rozszerzony w 2020 r. O kolejne 40 terminów zaplanowanych na całym świecie!

Złości będą tam tylko data FIP we Francji od 19 do 22 listopada. Ci, którzy lubią podróżować i padel, będą mogli dobrze się bawić! Z 4 turniejami w Australii, 24 w Europie (w tym 4 w Rosji), 7 w Meksyku, 3 w Chinach, 1 w Japonii, 1 w Egipcie i 2 w Dubaju (w tym Final Masters od 9 do 12 grudnia 2020 r.), to jest prawdziwe Tour du monde które oferuje FIP.

Inne terminy turniejów mogą zostać dodane, ostatecznie osiągając próg Daty 50.

Julien Bondia

Julien Bondia jest nauczycielką padla na Teneryfie. Jest założycielem AvantagePadel.net, oprogramowania bardzo popularnego wśród klubów i graczy Padel. Felietonista i doradca, pomaga ci grać lepiej dzięki licznym samouczkom.