od 5 do 9 czerwca 2024 r. Kaz A Padel zorganizować Męski P1000, który zapowiada się na podwyżkę. Kiedy jednak spojrzymy na listę zarejestrowanych, niespodzianka: bierze w nim udział sześć kobiet! Specyfika wyjaśniona w Przewodniku konkursowym FFT.

Selon le « Przewodnik po konkursie Padel 2024 ", turnieje mieszane są możliwe tylko w P25, P100 i P250. Jednakże w przypadku zatwierdzonych P500 i P1000 jest to określone panie mogą rywalizować w zawodach męskich po uzgodnieniu z organizatorami. Tak jest w tym przypadku, gdyż klub Reunion przyjął kandydaturę uczestników konkursu.

Zrzut ekranu oficjalnych zasad na rok 2024 © FFT

Jak zrozumiałeś, celem Federacji jest umożliwienie najlepszym francuskim graczom dostępu do wydarzeń na dobrym poziomie. Rzeczywiście, jak wiadomo, każdego roku jest o wiele więcej mężczyzn z grupy P1000 niż kobiet.

Sześciu graczy, którzy będą mogli skorzystać z reguły Kaz A Padel sont Anny Blue Houareau (39) Elizy Guiraud (39), Flora Pupart (52) Betty Dautriat (62) Elodie Naegellen (151) i Jennifer Deguigne (154). Czy uda im się sprawić niespodziankę? Odpowiedź w ten weekend na wyspie Reunion.

To dzięki ojcu Auxence odkrył padel, pewnego wieczoru w czerwcu 2018 r. Dziś z pasją śledzi międzynarodowe tory i dokucza palaczowi w swoim klubie treningowym w Tuluzie Padel Klub. Można go także znaleźć na La Feuille de Match i LesViolets.com, dwóch specjalistycznych mediach poświęconych klubowi piłkarskiemu Toulouse Football Club.

Tagi