Kelme jest specjalistą od potężnych palasów w kształcie kropli wody. Szakal to model, który podąża za tą linią i który zapewnia również duży komfort.

Kelme Jackal to rakieta, która wygląda bardzo podobnie Olimpica autorstwa José Rico które przedstawiliśmy wam niedawno. Podobnie jak Olimpica Szakal 2020 jest wyposażony w czarną piankę Eva Soft Ultra dla duży wylot piłki i duży komfort.

W kształcie łezki, z błyszczącą farbą i węgiel 18k na twarzach to rzeczywiście model zorientowany na moc. Szakal różni się od Olimpica tym, że ma o jedną warstwę węgla mniej, co czyni go bardziej elastyczny. Trochę mniej mocny, ale bardziej wygodny i będzie lepiej dostosowany do tych, którzy lubią trzymaj piłkę trochę w rakiecie.

Skuteczność nie jest również zaniedbywana, z obecnością szorstka powierzchnia na twarzach. Zgrabna estetyka oraz ten czerwono-czarny kolor zapewnią agresywny wygląd na torze. Na koniec mamy do czynienia z wysokiej klasy modelem, idealnym dla graczy szukających mocny i wygodnyz dobre wyjście piłki.

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!