Kelme Padel to także pasja do gier, sportu i nauczania!

Jak podzielić się tą pasją? Postępując we wszystkich obszarach gry! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, doświadczonym czy aspirującym profesjonalistą, platforma Kelme Padel Akademia może pomóc Ci osiągnąć Twoje osobiste i zbiorowe cele!

A Kelme Padel Kids Academy jest taka sama dla naszych młodych zdjęć!

Aby rozpocząć ten magiczny sport z odpowiednimi umiejętnościami technicznymi, taktycznymi i fizycznymi, skontaktuj się z Kelme Padel Belux, aby skorzystać z wieloletniego doświadczenia w szkoleniu zawodników.

Jednak w Belgii była to pierwsza akademia hiszpańska oferująca wystawy, szkolenia padel dla wszystkich fanów, którzy przybyli na inaugurację klubu RETC Lambermont.

Sukces, który nie będzie ostatnim, od czasów Stéphane Dieza, menadżera Kelme Padel w Belgii już ogłasza, że ​​to centrum będzie wychowywać dzieci w regionie. Belgia chce dogonić swojego francuskiego sąsiada pod względem infrastruktury. Dynamizm jest tam bardzo ważny.

RETC Lambermont: 2 pola padel !

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.