Odkryjmy podróż Kévina (znanego pod pseudonimem „Keva Tatza” w sieciach społecznościowych), twórca treści poświęcony padel i tenis. Kévin dzieli się z nami swoim doświadczeniem, swoim zanurzeniem w świecie padeli ujawnia swoje ambicje jako gracza i twórcy treści.

Jego miłość do padel

„Odkryłem padel około pięć lat temu podczas szkolenia, które obejmowało kurs szkoleniowy padel. Nie bardzo mnie to wtedy interesowało, bo w moim regionie brakowało tras narciarskich. padel. Jednak wszystko się zmieniło, kiedy przeprowadziłem się do Tuluzy: tam naprawdę zacząłem grać. Zagrałem nawet w swoją pierwszą grę turniejową! Od czasu pierwszego turnieju nie przestaję grać i w tym miesiącu zajmuję 1191. miejsce we Francji”.

„Jestem przekonany, że w dłuższej perspektywie padel przewyższy popularność tenisa, w szczególności dzięki łatwości dostępu i dobrej zabawie. Moje filmy odzwierciedlają to przekonanie: skupiam się głównie na padel, choć od czasu do czasu relacjonuję także turnieje tenisowe.”

Uruchomienie kanału YouTube

„Trzy miesiące po rozpoczęciu gry padel, uruchomiłem mój Kanał YouTube. Zdałem sobie sprawę, że dużo czasu spędzam na stokach, często biorę udział w turniejach i szukam partnerów. Zawsze chciałem tworzyć treści na temat, który mnie fascynował i padel stało się oczywiste. Była to doskonała okazja, aby podzielić się swoją pasją i doświadczeniami, a tym samym pomóc innym pasjonatom i zawodnikom w odkrywaniu tego sportu.

Miałem okazję poznać wielu graczy na wysokim poziomie. Chociaż nie nakręciłem z nimi wszystkimi filmów, miałem z nimi kontakt podczas kilku turniejów, zwłaszcza podczas Mistrzostw Francji i P2000. Te spotkania pozwoliły mi lepiej poznać świat rywalizacji.”

Jego ulubione wideo

„Gdybym miał zachować tylko jeden z moich filmów, byłby to właśnie ten ten z Bastienem Blanqué. Bastien jako pierwszy powierzył mi projekt.”

Keva Tatza i Bastiena Blanque’a

Jej cele na rok 2024

„W 2024 r. moim głównym celem jest dogonienie innych twórców treści, którzy niedawno rozpoczęli działalność w tym biznesie. padel na Youtube. Chcę tworzyć wysokiej jakości filmy, aby rozwijać swój kanał. Byłem jednym z pierwszych z Julian Seurin do tworzenia treści wyłącznie na padel, a teraz chcę się wyróżnić, oferując wyjątkowe filmy. Zamierzam także w dalszym ciągu podkreślać nowe pokolenie przybywające do świata padel, w tym roku na moim kanale pojawi się kilka filmów z młodzieżą.

Keva Tatza

Moim celem jako gracza jest jak najszybsze dostanie się do Top 1. W zeszłym roku przeszkodziła mi kontuzja kostki, ale teraz jestem zdeterminowany, aby nadrobić stracony czas! Na moim kanale chcę pokazać padel poprzez wciągające raportowanie.”

Doriana Massy’ego

Nowy zwolennik padel, Fascynuje mnie ten dynamiczny sport, który łączy w sobie strategię i zwinność. znajduję w padel nową pasję do odkrywania i dzielenia się z Tobą na Padel Magazine.