Oprogramowanie do zarządzania klubem ZARZĄDZANIE SPORTAMI organizuje swoje pierwsze OTWARTE! P500 Sports Management zorganizowane przez Padel Infinity au Toulouse Padel Club 7 i 8 marca 2020 r.

Loic Tap, założyciel Gestion Sports odpowiada na nasze pytania:
  • Dlaczego takie wydarzenie organizowane przez Gestion Sports?

W Gestion Sports chcieliśmy stworzyć wydarzenie dla świata Padel. Niestety organizowanie turniejów nie jest naszą podstawową działalnością… Więc postanowiliśmy zaufaj naszemu partnerowi PADEL INFINITY TOUR.

A potem chcieliśmy, aby tak się stało, więc zapytaliśmy Toulouse Padel Club gdybyśmy mogli zorganizować tam turniej… Kevin Tournemire dał nam zielone światło.

Korzystamy z naszych partnerów do organizowania rzeczy i pomagamy Padelowi w jego rozwoju ...

  • Jak zarejestrować się w tym P500?

To nie tylko P500 (śmiech), jest też P100 DAMSKIE i P100 MIESZANE oraz kategoria pośrednia !

Nous avons stworzył aplikację dla Padel Infinity, Wystarczy, że gracze pobiorą aplikację, utworzą konto i zarejestrują się w wydarzeniu. Jest to stosunkowo proste i szybkie.

Ponad 18 000 graczy założyli już swoje konta w naszych różnych klubach klienckich, to powinno być proste…

  • Jakie są plany na przyszłość?

Dziś rozwijamy się z klubami Padel ale także squash, tenis, piłka nożna 5, golf ... Dlatego koncentrujemy się na opracowywaniu nowych funkcji.

ale pracujemy również nad stanem umysłu i nawiązujemy współpracę z profesjonalnymi, poważnymi i interesującymi graczami dla naszych klubów klienckich.

  • Powodzenia w tym turnieju!

Nous avons pełne zaufanie do Kevina Tournemire'a i jego super klubu zorganizować takie wydarzenie i wiemy, że Padel Infinity zorganizuje wydarzenie, ponieważ wie, jak to zrobić!

To będzie wspaniałe wydarzenie!

  • Kilka słów o oprogramowaniu

Gestion Sports stopniowo zdobywa pozycję głównego gracza w świecie padel we Francji.

z ponad 186 000 potwierdzonych rezerwacji przez ponad 18 000 graczy w klubach klienckich oprogramowanie do rezerwacji i zarządzania klubami jest jeszcze w powijakach…

Filmy prezentacyjne na stronie nie pozostawiają obojętnego klubu: https://www.gestion-sports.fr/fonctionnalites/

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padla w Pyramid Club w 2009 w regionie paryskim. Od tego czasu Padel jest częścią jego życia. Często widuje się go podczas tournée po Francji i relacjonowania wielkich wydarzeń z francuskiego wiosła.