Niezwykłe i dość rzadkie wydarzenie podczas ostatniego meczu kwalifikacyjnego na centralnym Bordeaux P2, podczas którego Miguela Beniteza zerwał pasek zaraz po uderzeniu.

Oczywiście czterech zawodników obecnych na torze przestało grać i spojrzało na sędziego, żeby wiedzieć, co robić uderzenie zwyciężyło ale gdy rakieta uderzyła w siatkę przed odbiciem wszyscy byli trochę zagubieni.

Sędzia wyraził się jasno w tej kwestii: niech, wskaż, aby zagrać ponownie.

Rzeczywiście, jeśli pasek się zerwie, punkt należy powtórzyć, tak jak gdyby piłka wypadła z kieszeni podczas punktu, należy go powtórzyć. Dzieje się tak jednak dopiero po raz pierwszy. Gdyby przez zupełny pech pasek zerwał się ponownie w meczu, nieszczęsny zawodnik straciłby punkt.

Ta mała przerwa nie kosztowała wiele dla pary Benitez / Cepero, która ostatecznie wygrała spotkanie z Quilezem / Gonzalezem. Nietypowo Miguel Benitez, który nie miał już pod ręką pala, zakończył mecz rakietą Sandry Bellver, który obecnie rozgrywa swój ostatni mecz przedpremierowy na korcie centralnym, mecz przed nami Padel Magiczny telewizor :

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.